Dom w kellerisach (G2) - efektowny dom w stylu nowoczesnej stodoły

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dom w kellerisach (G2) - efektowny dom w stylu nowoczesnej stodoły

"Dom w kellerisach (G2)" to projekt stworzony z myślą o wielbicielach nowoczesnej estetyki i oryginalnych rozwiązań przestrzennych. Pomysłowa kompozycja materiałów wykończeniowych i staranny dobór detali architektonicznych zapewniają bryle imponujący wygląd.

aktualizacja: 2021-03-23 07:02:28

Jasny i grafitowy tynk urozmaicono drewnianą okładziną. Charakter domu podkreśla bezokapowy dach, pokryty łączoną na rąbek blachą w kolorze antracytowym. Wejście główne osłania nowoczesna forma zadaszenia, powstała po przedłużeniu płyty dwustanowiskowego garażu. Znakomicie prezentuje się zaprojektowany od strony ogrodu taras z pergolą, która zapewnia mieszkańcom przyjemny półcień podczas relaksu na świeżym powietrzu.

Walory dekoracyjne domu podnoszą liczne przeszklenia, gwarantujące doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Wyjątkowym detalem jest zaprojektowane w jadalni dwukondygnacyjne przeszklenie, które przyciąga spojrzenia oryginalną linią i jest wspaniałą ozdobą całego wnętrza. Zarówno nad jadalnią, jak i salonem przewidziano otwarcie stropu do połaci dachowej, potęgując wrażenie przestrzenności w strefie dziennej.

W części wypoczynkowej parteru mamy miejsce na wygodną sofę, a w jadalni na duży stół, który podczas większych uroczystości można dodatkowo rozsunąć. Sercem otwartej kuchni jest centralnie umieszczona, wielofunkcyjna wyspa. W programie kuchni uwzględniono praktyczną w użytkowaniu wysoką zabudowę oraz wygodne blaty do przygotowywania posiłków. Efektownie prezentuje się hol parteru, w którym przy schodach przewidziano miejsce na roślinną dekorację, widoczną także z drugiej kondygnacji. Układ funkcjonalny parteru wzbogaca wygodny apartament z własną łazienką, garderobą oraz bezpośrednim wyjściem do ogrodu.


Dom w kellerisach (G2)

Na poddaszu domu zaprojektowano komfortową strefę nocną, w której mieszczą się trzy dobrze doświetlone pokoje, wśród nich sypialnia główna z garderobą. Maksimum komfortu oferuje także łazienka z pełnym wyposażeniem, a osobna pralnia umożliwia odpowiednią organizację domowych prac. Antresolę można zaaranżować w formie otwartej strefy gabinetowej. Znajdujący się nad garażem taras to dodatkowa przestrzeń letniego wypoczynku.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje