Zamów projekt domu zgodny z WT 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zamów projekt domu zgodny z WT 2021

Wyjątkowa kolekcja ARCHON+ liczy już ponad 2100 gotowych projektów domów, spełniających różne oczekiwania Klientów oraz warunki działek. Co ważne, wszystkie projekty domów ARCHON+ są zgodne z WT 2021, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Ponadto, wszystkie projekty dostępne są w formie zgodnej z Nowym Prawem Budowlanym.

aktualizacja: 2021-04-02 09:26:40

Kupując projekt domu w ARCHON+ każdy Inwestor ma możliwość zamówić także aktualny kosztorys budowlany. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, dlaczego warto budować dom z kosztorysem, ale zwróćmy uwagę na największe atuty kosztorysu. Budowa domu to duże przedsięwzięcie, które wymaga właściwej organizacji i kontroli przebiegu poszczególnych etapów prac. Kosztorys jest narzędziem, które umożliwia właściwą, sprawną koordynację całego procesu budowy. Z kosztorysem inwestor ustali odpowiedni harmonogram prac, szybko porówna oferty cenowe z różnych składów budowlanych oraz wyceny od wykonawców.

Zaletą kosztorysów oferowanych do projektów domów ARCHON+ jest tzw. "przedmiar robót", czyli szczegółowa lista prac, jakie na danym etapie budowy należy zrealizować, wraz z opisem sposobu ich wykonania. Kosztorys zawiera wyceny sprzętu, materiałów i robocizny oraz uwzględnia inne wskaźniki, które oddziałują na końcowe koszty realizacji inwestycji. Jest opracowany w formie elektronicznej, bazuje na aktualnych stawkach krajowych Sekocenbud, dzięki czemu zawiera rzeczywiste wyceny. Inwestor ma możliwość wprowadzania modyfikacji, a wszystkie zmiany przeliczają się na bieżąco, co pozwala na pełną kontrolę wydatków. Kosztorys jest szczególnie przydatny przy gospodarczym sposobie budowy domu.

Więcej szczegółów na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA