Dom w renklodach 16 (G2) - parterówka z dwustanowiskowym garażem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dom w renklodach 16 (G2) - parterówka z dwustanowiskowym garażem

Przestronne jednokondygnacyjne wnętrze bez skosów, wygodna komunikacja bez schodów, ogród na wyciągnięcie ręki. To atuty projektów domów parterowych, które niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem Inwestorów. "Dom w renklodach 16 (G2)" z kolekcji ARCHON+ wyróżnia się zarówno atrakcyjną estetyką zewnętrzną, jak i wysoką funkcjonalnością wnętrz, które oferują maksimum wygody.

aktualizacja: 2021-01-25 14:30:05

"Dom w renklodach 16 (G2)" to projekt nowoczesnej parterówki z dwustanowiskowym garażem. Przyciąga spojrzenia interesującym wykończeniem elewacji. Jasny tynk urozmaicono dodającą klimatycznego wyrazu drewnianą okładziną, surowy kontrast wprowadza struktura betonu. Walory dekoracyjne bryły podnoszą przeszklenia, które pięknie otwierają dom na widok zewnętrzny i łączą z ogrodem.

Dom w renklodach 16 (G2) - elewacja

Wspaniale rozwiązana narożna strefa tarasowa przypadnie do gustu osobom, ceniącym relaks na świeżym powietrzu. To obszerna przestrzeń z funkcjonalnym podcieniem, który daje możliwość zaaranżowania letniej jadalni. Taras został płynnie skomunikowany zarówno z dzienną, jak i prywatną częścią domu. W salonie, jadalni oraz sypialni głównej zaprojektowano nowoczesne, przesuwne przeszklenia. Z pewnością będą one efektownym elementem aranżacji.

  • powierzchnia domu – 125,18 m2
  • powierzchnia garażu – 34,93 m2
  • powierzchnia kotłowni – 5,75 m2

Tutaj można sprawdzić aktualne zestawienie kosztów budowy domu

Dom w renklodach 16 (G2) - rzut

W części dziennej domownicy mają do dyspozycji komfortowy salon z miejscem na dużą, narożną sofę, ustawną jadalnię oraz kuchnię, która posiada okno z widokiem na wejście do domu, a jej atutem jest wielofunkcyjny półwysep, wysoka zabudowaoraz przylegająca spiżarnia.

Zlokalizowana w głębi domu strefa nocna obejmuje komfortową sypialnię rodziców, dwa pokoje dla dzieci, gabinet oraz łazienkę. W każdym pokoju uwzględniono powierzchnię do przechowywania. Atrakcyjności sypialni głównej dodaje bezpośredni dostęp do tarasu.

W układzie "Domu w renklodach 16 (G2)" zaprojektowano także drugą, mniejszą łazienkę z prysznicem, a kotłowania z piecem gazowym pełni funkcję pralni. Posiada ona wyjście na zewnątrz.

Dwustanowiskowy garaż dostępny jest przez wiatrołap.

Pełne informacje o projekcie na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje