47 NOWOŚCI w najnowszym katalogu DOMY, KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ ! Zamów już dziś!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
47 NOWOŚCI w najnowszym katalogu DOMY, KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ ! Zamów już dziś!

Marzysz o własnym domu i planujesz jego budowę? Zamów najnowszy katalog DOMY, KTÓRE KOCHACIE z najpiękniejszymi projektami ARCHON+. Właśnie pojawił się w sprzedaży! Zaprezentowano w nim 190 wyjątkowych projektów, wszystkie posiadają aktualne koszty budowy, wyliczone na III kwartał 2020 r., dzięki czemu szybko sprawdzisz rzeczywiste ceny.

aktualizacja: 2020-12-07 06:28:03

Na tę publikację zawsze czeka wielu Inwestorów! Najnowszy katalog DOMY, KTÓRE KOCHACIE, można już kupić w punktach sprzedaży prasy w całym kraju lub zamówić na stronie pracowni pod linkiem: www.archon.pl/kup-katalog.

W tym wydaniu architekci ARCHON+ prezentują 47 wspaniałych NOWOŚCI oraz inne wybrane z kolekcji interesujące projekty domów parterowych, piętrowych, projekty domów z poddaszem, w tym także projekty domów tanich w budowie. Zachwycają elegancją i niebanalną estetyką wykończenia, funkcjonalnymi układami przestrzennymi oraz wspaniale zaaranżowanymi tarasami, które powiększają wewnętrzne strefy wypoczynkowe, oferując mieszkańcom atrakcyjny relaks na świeżym powietrzu. To nowoczesne domy z efektownymi przeszkleniami, dzięki którym naturalne światło doskonale doświetla wnętrza, podnosi ich walory dekoracyjne, a ogród staje się stałym elementem aranżacji.

Ozdobą okładki najnowszego wydania katalogu jest "Dom w naradkach (G2)". To doskonała propozycja dla osób, poszukujących przestronnego, efektownego, a zarazem taniego w budowie domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Optymalnie zaprojektowany układ funkcjonalny mieści aż 6 wygodnych i ustawnych pokoi, oferujących wiele możliwości aranżacyjnych. Dekoracyjnym elementem we wnętrzu są jednobiegowe schody, prowadzące na pięknie doświetlony hol, zaprojektowany w środkowej części poddasza.

Część poradnikowa katalogu obejmuje wiele artykułów z praktycznymi wskazówkami w zakresie wyboru projektu i jego optymalnego dopasowania do potrzeb mieszkańców oraz warunków działki.

Na stronie pracowni, pod linkiem www.archon.pl/katalog dostępne jest także poprzednie, bezpłatne wydanie katalogu.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje