HomeKONCEPT-New House 707 - nowoczesny projekt domu z bogatym wnętrzem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT-New House 707 - nowoczesny projekt domu z bogatym wnętrzem

Oferta pracowni HomeKONCEPT licząca już ponad 130 projektów domów nowoczesnych wzbogaciła się o interesującą propozycję projektową. HomeKONCEPT-New House 707 o powierzchni użytkowej 218,1 m2 + garaż 35,4 m2 to atrakcyjny dom jednorodzinny, zaprojektowany z myślą o właścicielach działek z wjazdem od południa.

aktualizacja: 2020-10-16 06:44:02

Bryła domu została rozplanowana na planie litery L, do której od strony wejściowej dodano garaż 2-stanowiskowy. Umieszczony z boku budynku taras wypoczynkowy został przykryty ażurową pergolą, a całość ozdabia białe belkowanie. Dla wygody mieszkańców nad garażem został urządzony dodatkowy taras słoneczny. Elewacja skomponowana z białego i szarego tynku o strukturze betonu, ocieplona wstawkami z naturalnego drewna, tworzy wyjątkową i ponadczasową kompozycję. Panoramiczne przeszklenia doskonale doświetlają pomieszczenia, zapewniając równocześnie bardzo dobrą komunikację z ogrodem.

Wnętrze domu HomeKONCEPT-New House 707 zostało podzielone na część dzienną na parterze oraz prywatną na poddaszu. Na dole znajdziemy piękny, przestronny salon, który razem z jadalnią i kuchnią tworzą funkcjonalna, wielofunkcyjną przestrzeń. Obok zaprojektowano część gościnną składającą się z pokoju oraz niewielkiej łazienki. Przestrzeń parteru uzupełniają: garderoba sąsiadująca z wiatrołapem, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz wydzielone wc. Na poddaszu powstał wydzielony apartament rodziców składający się z sypialni, prywatnej łazienki i garderoby oraz 3 pokoje, duża, rodzinna łazienka oraz garderoba i pralnia.

Projekt HomeKONCEPT-New House 707

Projekt HomeKONCEPT-New House 707 spełnia wytyczne WT 2021 dotyczące energooszczędności budynków mieszkalnych.

Więcej informacji na temat projektu zamieściliśmy na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje