Nowoczesny, wygodny i tani w budowie! Poznaj "Dom w wisteriach 8" z kolekcji Biura Projektów ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesny, wygodny i tani w budowie! Poznaj "Dom w wisteriach 8" z kolekcji Biura Projektów ARCHON+

"Dom w wisteriach 8" to projekt, który spełni oczekiwania wielu Inwestorów, planujących realizację ekonomicznego, nowoczesnego domu. Na koszty budowy oraz tempo prowadzenia prac budowlanych pozytywnie oddziałują: prosta bryła oraz dwuspadowy dach. Taka forma budynku wpływa także korzystnie na standard energetyczny i koszty użytkowania domu. Odkryj atuty tego projektu!

aktualizacja: 2022-11-08 05:49:19
Projekt Dom w wisteriach 8

W projekcie zadbano o atrakcyjną kompozycję elewacji, za której sprawą budynek prezentuje się efektownie i nowocześnie. Drewniana okładzina wprowadza naturalny akcent i urozmaica stonowaną kolorystykę tynków. "Dom w wisteriach 8" wieńczy dwuspadowy dach, który pokryto płaską, antracytową dachówką, do niej odpowiednio dopasowano tonację stolarki.

  • powierzchnia "Domu w wisteriach 8" - 119,85 m2
  • powierzchnia kotłowni - 4,81 m2
  • minimalne wymiary działki - 19,0 x 16,5 m

Sprawdź aktualne KOSZTY BUDOWY "Domu w wisteriach 8" wg minimalnych i średnich stawek krajowych oraz pozostałe parametry budynku.

Duże narożne przeszklenie dodaje atrakcyjności strefie frontowej. Od strony ogrodu zaprojektowano taras z pergolą, będący idealnym miejscem na zewnętrzną jadalnię, z którą funkcjonalnie łączy się strefa dzienna domu. Praktycznym rozwiązaniem są przesuwne drzwi tarasowe, zapewniają oszczędność miejsca i zwiększają możliwości aranżacyjne wnętrza, a także podkreślają jego nowoczesny charakter.

Projekt Dom w wisteriach 8 - rzut parteru i rzut poddasza

Otwarty układ strefy dziennej wizualnie dodaje jej przestronności. Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji wygodny salon z kominkiem, jadalnię z widokiem na ogród i strefę wejściową oraz optymalnie zorganizowaną kuchnię.

Projekt Dom w wisteriach 8 - wnętrza

Atutem kuchni jest wyspa z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków, możliwość zastosowania wysokiej zabudowy, a także pobliska spiżarnia.

Projekt Dom w wisteriach 8 - wnętrza

Na parterze zaprojektowano także pokój, którego przeznaczenie mieszkańcy mogą dostosować do własnych potrzeb. Doskonale nadaje się na gabinet do pracy lub nauki, a także pokój gościnny, w jego pobliżu mieści się łazienka. Dostępna z wiatrołapu kotłownia gazowa pełni też funkcję pralni, dzięki niej łatwiej zorganizować domowe prace.

Poddasze to zaciszna strefa nocna domu, oferująca komfortowe warunki do prywatnego wypoczynku. W jej programie przewidziano dwa pokoje dla dzieci, sypialnię rodziców z garderobą oraz łazienkę.

Projekt Dom w wisteriach 8 - wnętrza

W kolekcji ARCHON+ dostępne są również inne propozycje z rodziny "Domów w wisteriach", wśród nich także projekt domu z pompą ciepła oraz wentylacją mechaniczną w standardzie.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!