HomeKONCEPT 83: Stylowy dom piętrowy z bogatym wnętrzem!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 83: Stylowy dom piętrowy z bogatym wnętrzem!

Pracownia HomeKONCEPT zaprasza do obejrzenia wyjątkowej nowości. HomeKONCEPT 83 to pełna uroku, piętrowa willa, zachwycająca kunsztownie zaprojektowaną bryłą, ciekawie skomponowanymi detalami architektonicznymi i niezwykle efektownym układem wnętrz.

aktualizacja: 2020-07-08 12:00:43

Budynek o powierzchni użytkowej 228,85 m2 + garaż 35,70 m2 wyposażono w duże, dwukondygnacyjne przeszklenia i przykryto płaskim dachem. Białe belkowanie otaczające bryłę podkreśla nowoczesną stylistykę budynku.

Dla miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu zaprojektowano piękny, przestronny taras. Jego część została zadaszona, dlatego można go wykorzystywać do organizacji przyjęć plenerowych, również w czasie niepogody. Budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną i spełnia on wytyczne WT 2021.

Wnętrza HomeKONCEPT 83 dają inwestorom spore możliwości aranżacyjne. Na parterze zaprojektowano obszerną strefę dzienną składającą się z salonu, słonecznej jadalni oraz kuchni. Antresola nad salonem dodaje wnętrzu przestronności i swobody. Strefę mieszkalną domu uzupełnia pokój gościnny z niewielką łazienką, a w części technicznej do dyspozycji mieszkańców jest spiżarnia, duża kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż 2-stanowiskowy.

Piętro domu to strefa prywatna z trzema wygodnymi sypialniami, dużą rodzinną łazienką i pralnią. Każda sypialnia posiada własną garderobę, a dodatkowo w apartamencie rodziców zaprojektowano małą, prywatną łazienkę. Interesującym fragmentem domu jest przestrzeń na antresoli z której roztacza się piękny widok na salon. Można ją dowolnie zaaranżować np.: jako domową siłownię, bibliotekę lub miejsce zabaw dla dzieci.

Aby uzyskać więcej informacji na temat projektu zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.HomeKONCEPT.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje