Mała parterówka 80 m2 - odkryj atuty tego projektu!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Mała parterówka 80 m2 - odkryj atuty tego projektu!

W realizacji marzeń o niewielkim i funkcjonalnym domu parterowym niezbędny jest odpowiedni projekt. Interesującą propozycję posiada w swojej kolekcji Pracownia ARCHON+. Odkryj atuty "Domu w kruszczykach 10" i zbuduj wygodną parterówkę w cenie mieszkania.

aktualizacja: 2023-03-15 13:18:07

Minimalistyczna bryła "Domu w kruszczykach 10" wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia, a prosta konstrukcja z dwuspadowym dachem pozwala na sprawne i ekonomiczne poprowadzenie inwestycji. Stonowana kolorystyka elewacji w połączeniu z naturalnym drewnem podkreśla charakter domu i doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Nad strefą wejściową zaprojektowano płaską formę zadaszenia.

Projekt Dom w kruszczykach 10

Atutem tego projektu jest optymalny układ funkcjonalny. Wnętrze zostało wyraźnie podzielone na strefy użytkowania, a każdy dostępny metr kwadratowy powierzchni został starannie zagospodarowany. Mieszkańcy dysponują także słonecznym tarasem, który stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku i zachęca, by po pracy usiąść na wygodnym leżaku i wypić aromatyczną kawę.

  • Powierzchnia domu: ok. 78 m2
  • powierzchnia kotłowni: ok. 3 m2
  • program użytkowy: salon, jadalnia, kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki, kotłownia z funkcją pralni
  • min. wymiary działki: 19,35 x 16,5 m
  • Sprawdź aktualne koszty budowy "Domu w kruszczykach 10"
Projekt Dom w kruszczykach 10 - rzut parteru

Otwarty plan strefy dziennej sprawia, że wizualnie zyskuje ona na przestronności, a odpowiednio rozmieszczone przeszklenia umożliwiają doskonałe doświetlenie wnętrza. Przytulną atmosferę i ciepło wprowadza pięknie wyeksponowany kominek.

Projekt Dom w kruszczykach 10 - wizualizacja wnętrza

W salonie mieści się wygodna, narożna sofa, przy oknie z widokiem na ogród rodzinny stół, a kuchnia w kształcie litery "U" to funkcjonalna strefa do pracy i przechowywania.

Projekt Dom w kruszczykach 10 - wizualizacja wnętrza

W części prywatnej domu zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, w których nie brak miejsca także na pojemne szafy ubraniowe oraz biurka do pracy lub nauki. Dwa pokoje zostały płynnie skomunikowane z tarasem i ogrodem, jeden z nich to sypialnia rodziców.

Projekt Dom w kruszczykach 10 - wizualizacja wnętrza

W układzie funkcjonalnym domu przewidziano także dwie łazienki, w mniejszej można zaaranżować nowoczesny prysznic, a w większej wyposażenie z wanną i zestawem umywalek.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.archon.pl.

Zobacz także inne projekty małych domów parterowych do 100 m2.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Zdaniem naszych Czytelników

Gość Piotr

23 Sep 2012, 17:54

Tak patrzę na kosztorysy domów (ogólnie) i dochodzę do wniosku że te osoby które je robiły to upośledzone pod względem zdolności manualnych lenie..

Gość robi

28 Aug 2011, 13:30

Kosztorys dosc żetelny nawet bym powiedział troszkę na wyrost bo materiały mozna kupic troszkę taniej np BK pewno wzięto Ytong a mozna Solbet. Ale znajomy zakończył podobny bardzo domek i Deweloperski zakończył na 310 tys.

Gość Mariusz

07 Feb 2009, 10:27

czy koszty podane w kosztorysie są na prawdę realne ? szukałem w sieci innych i są o wiele większe, jestem bardzo zainteresowany budową tego domu, kto podjąłby się budowy tego domu zgodnie z załączonym kosztorysem ? pozdrawiam

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!