Projekt domu z apartamentem oraz antresolą - zobacz NOWOŚĆ w kolekcji ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Projekt domu z apartamentem oraz antresolą - zobacz NOWOŚĆ w kolekcji ARCHON+

Jedną z nowości w ofercie Biura Projektów ARCHON+ jest efektowny "Dom w przebiśniegach 11 (G2)". Z pewnością przypadnie do gustu inwestorom, którzy wraz z komfortem i funkcjonalnością wnętrz poszukują oryginalnych rozwiązań przestrzennych i architektonicznych trendów.

aktualizacja: 2019-12-20 06:52:59

"Dom w przebiśniegach 11 (G2)" to jednorodzinny budynek z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem, wyraźnie wysuniętym przed linię strefy frontowej. Kompozycja elewacji łączy tynk z naturalnym drewnem oraz płytami z betonu architektonicznego, a walory estetyczne domu podnoszą liczne przeszklenia.

Dom w przebiśniegach 11 (G2) - wizualizacja

Wyjątkowo pięknie prezentuje się elewacja ogrodowa. Zaprojektowano tutaj dostępny z różnych części parteru taras, który zaprasza rodzinę do wspólnego relaksu.

Wnętrze domu zachwyca przestronnością, wspaniały efekt wizualny zapewnia otwarcie salonu do połaci dachowej. To komfortowa strefa wypoczynkowa z dużą, narożną sofą przed kinem domowym. Pięknie prezentuje się także jadalnia z nowoczesnym, przesuwnym przeszkleniem tarasowym, które płynnie łączy wnętrze z ogrodem. Wygodna i dobrze rozplanowana kuchnia z obszernym, wielofunkcyjnym półwyspem gwarantuje idealne warunki do przyrządzania posiłków. Praktycznym rozwiązaniem jest połączenie zaprojektowanej przy kuchni spiżarni z wiatrołapem i garażem, co umożliwia szybkie wniesienie i rozpakowanie zakupów spożywczych.

Dom w przebiśniegach 11 (G2) - rzut parteru i poddasza

W zacisznej części parteru usytuowano komfortowy apartament, dysponujący naturalnie doświetloną łazienką oraz garderobą. Atrakcyjności dodaje mu bezpośrednie połączenie z tarasem. Na parterze przewidziano także dostępną z holu toaletę, kotłownię gazową, która posiada funkcję pralni z niezależnym wyjściem na zewnątrz, a przez wiatrołap umożliwiono mieszkańcom sprawną komunikację z dwustanowiskowym garażem. Ozdobą dwukondygnacyjnego wnętrza są wyeksponowane, efektowne schody oraz centralnie zlokalizowana antresola, z której dostępne są pomieszczenia strefy nocnej. Zaprojektowano tutaj trzy pokoje w tym jeden z własną garderobą, a także łazienkę, garderobę i obszerny strych.

"Dom w przebiśniegach 11 (G2)" oraz inne projekty domów jednorodzinnych można obejrzeć na www.archon.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny