Biznes zaczyna się na BUDMIE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Biznes zaczyna się na BUDMIE

Targi BUDMA, największe i najważniejsze spotkanie branży budowalnej w Polsce i Europie Centralnej, wspierają rozwój sektora już niemal 30 lat. Każdego roku są sceną prezentacji dla setek nowości polskich i zagranicznych producentów materiałów, technologii i nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa. To tutaj blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów z całego świata wymienia doświadczenia, rozmawia ze swoimi kontrahentami w wyjątkowej atmosferze, innej niż podczas codziennych kontaktów oraz dumnie pokazuje najnowsze możliwości i unikatowe rozwiązania aż 50-ciu tysiącom profesjonalistów, którzy przyjeżdżają do Poznania.

aktualizacja: 2019-12-03 11:26:19

Najbliższe targi, które odbędą się 4-7 lutego 2020 roku, zapowiadają się imponująco także pod względem ilościowym. Organizatorzy podkreślają, że już w tym momencie mają więcej zgłoszonych firm w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego - pięć miesięcy przed BUDMĄ producenci zarezerwowali już ponad 75% powierzchni targowej.

Wystawcy zagraniczni, którzy są zainteresowani wprowadzeniem na polski rynek nowych produktów dopisali w roku 2019 - reprezentowali niemal 40 krajów. W nadchodzącej edycji liczba ta może jeszcze wzrosnąć.

Sporo o innowacyjności, inwestowaniu w nowe rozwiązania, kreowaniu nowatorskich produktów będzie też w Strefie Start Up. Tutaj z kolei zaprezentowane zostaną „technologie jutra”, czyli zaawansowane rozwiązania w zakresie budownictwa i architektury, w tym takie, które ciągle czekają na inwestorów oraz implementację do biznesu.

Najbliższym targom BUDMA towarzyszyć będą targi maszyn i sprzętu budowlanego INTERMASZ, targi technologii i materiałów do budownictwa infrastrukturalnego INFRATEC oraz targi branży kominkowej KOMINKI.

www.budma.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny