Komfortowy, nowoczesny dom parterowy o pow. 120 m2. Zobacz projekt

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Komfortowy, nowoczesny dom parterowy o pow. 120 m2. Zobacz projekt

"Dom w renklodach 2 (G2)" z oferty ARCHON+ to idealna propozycja dla osób, które poszukują projektu nowoczesnej parterówki o wygodnym, funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu. Z bryłą budynku połączono obszerny, dwustanowiskowy garaż.

aktualizacja: 2019-12-02 06:47:27

"Dom w renklodach 2 (G2)" prezentuje się bardzo efektownie. Elewacje zostały wykończone jasnym tynkiem, który urozmaicono naturalnymi okładzinami. Nowoczesny charakter podkreślają duże przeszklenia, dzięki nim wnętrze jest pięknie doświetlone i otwarte na widok ogrodu.

Projekt Dom w renklodach 2 (G2) - wizualizacja

Osłonięty podcieniem taras może pełnić funkcję letniej jadalni, z pewnością będzie ulubionym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jednokondygnacyjne wnętrze "Domu w renklodach 2 (G2)" zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców. Wyróżnia się czytelnym podziałem na część dzienną i nocną oraz optymalnym układem pomieszczeń.

Otwarty na taras salon zaprasza domowników do wspólnego relaksu przed kinem domowym. Centralnie zlokalizowana jadalnia zyskała reprezentacyjny charakter, jej wielkość pozwala zorganizować przyjęcie w większym gronie. Atutem jadalni jest szeroki widok na zieleń ogrodu. W kuchni zadbano o optymalny układ funkcji, jej program obejmuje również barek śniadaniowy oraz spiżarnię. Narożne okno zapewnia dużą ilość naturalnego światła i podnosi komfort pracy podczas przygotowywania posiłków.

Projekt Dom w renklodach 2 (G2) - rzut parteru

Wśród pomieszczeń strefy nocnej mieszkańcy mają do dyspozycji trzy wygodne, jasne sypialnie oraz komfortową łazienkę. Z pokoju rodziców można bezpośrednio wyjść na taras. Warto zwrócić uwagę na praktyczne zagospodarowanie powierzchni korytarza, gdzie przewidziano miejsce na pojemne szafy ubraniowe.

W "Domu w renklodach 2 (G2)" zaprojektowano również drugą łazienkę oraz gazową kotłownię, która posiada funkcję pralni i niezależne wyjście na zewnątrz. Przez wiatrołap umożliwiono mieszkańcom szybkie przejście do dwustanowiskowgo garażu.

Na stronie Pracowni ARCHON+ można obejrzeć pełną prezentację projektu oraz sprawdzić aktualne koszty budowy.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny