Komfortowy, nowoczesny dom parterowy o pow. 120 m2. Zobacz projekt

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Komfortowy, nowoczesny dom parterowy o pow. 120 m2. Zobacz projekt

"Dom w renklodach 2 (G2)" z oferty ARCHON+ to idealna propozycja dla osób, które poszukują projektu nowoczesnej parterówki o wygodnym, funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu. Z bryłą budynku połączono obszerny, dwustanowiskowy garaż.

aktualizacja: 2019-12-02 06:47:27

"Dom w renklodach 2 (G2)" prezentuje się bardzo efektownie. Elewacje zostały wykończone jasnym tynkiem, który urozmaicono naturalnymi okładzinami. Nowoczesny charakter podkreślają duże przeszklenia, dzięki nim wnętrze jest pięknie doświetlone i otwarte na widok ogrodu.

Projekt Dom w renklodach 2 (G2) - wizualizacja

Osłonięty podcieniem taras może pełnić funkcję letniej jadalni, z pewnością będzie ulubionym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jednokondygnacyjne wnętrze "Domu w renklodach 2 (G2)" zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców. Wyróżnia się czytelnym podziałem na część dzienną i nocną oraz optymalnym układem pomieszczeń.

Otwarty na taras salon zaprasza domowników do wspólnego relaksu przed kinem domowym. Centralnie zlokalizowana jadalnia zyskała reprezentacyjny charakter, jej wielkość pozwala zorganizować przyjęcie w większym gronie. Atutem jadalni jest szeroki widok na zieleń ogrodu. W kuchni zadbano o optymalny układ funkcji, jej program obejmuje również barek śniadaniowy oraz spiżarnię. Narożne okno zapewnia dużą ilość naturalnego światła i podnosi komfort pracy podczas przygotowywania posiłków.

Projekt Dom w renklodach 2 (G2) - rzut parteru

Wśród pomieszczeń strefy nocnej mieszkańcy mają do dyspozycji trzy wygodne, jasne sypialnie oraz komfortową łazienkę. Z pokoju rodziców można bezpośrednio wyjść na taras. Warto zwrócić uwagę na praktyczne zagospodarowanie powierzchni korytarza, gdzie przewidziano miejsce na pojemne szafy ubraniowe.

W "Domu w renklodach 2 (G2)" zaprojektowano również drugą łazienkę oraz gazową kotłownię, która posiada funkcję pralni i niezależne wyjście na zewnątrz. Przez wiatrołap umożliwiono mieszkańcom szybkie przejście do dwustanowiskowgo garażu.

Na stronie Pracowni ARCHON+ można obejrzeć pełną prezentację projektu oraz sprawdzić aktualne koszty budowy.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje