Prosty i tani w budowie "Dom w malinówkach 11". ZOBACZ projekt ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Prosty i tani w budowie "Dom w malinówkach 11". ZOBACZ projekt ARCHON+

Pracownia ARCHON+ poleca "Dom w malinówkach 11" - nowy wariant w popularnej rodzinie projektów. Głównym założeniem podczas jego tworzenia było połączenie aspektu ekonomicznej realizacji oraz funkcjonalnego użytkowania. Dodatkowym atutem projektu jest możliwość realizacji na niewielkich działkach.

aktualizacja: 2019-10-31 09:28:18

"Dom w malinówkach 11" to niewielki budynek jednorodzinny z poddaszem użytkowym, bez garażu, wyróżniający się atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. Wykończenie podkreśla nowoczesny charakter domu, jasny oraz grafitowy tynk urozmaicono drewnianą okładziną, która wprowadza naturalny, klimatyczny akcent. Na ekonomikę oraz tempo prowadzenia prac budowlanych pozytywnie oddziałuje prosta forma bryły oraz dwuspadowy dach. Taka konstrukcja wraz z odpowiednim rozmieszczeniem przeszkleń mają również duże znaczenie dla oszczędnego użytkowania domu.

Powierzchnia domu: 114,68 m2
Powierzchnia kotłowni: 4,04 m2
Minimalne wymiary działki: 18,5 x 16,5 m

Tutaj można sprawdzić aktualne koszty budowy "Domu w malinówkach 11", wg minimalnych i średnich stawek krajowych oraz pozostałe parametry budynku.

Dom w malinówkach 11 - wizualizacja

Dom w malinówkach 11 - rzut parteru i poddasza

Starannie zaprojektowane wnętrze to funkcjonalna przestrzeń, oferująca mieszkańcom optymalne warunki do pracy i wypoczynku. Otwarty układ strefy dziennej wizualnie dodaje jej przestronności, a dostępny stąd narożny taras jest atrakcyjnym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Atutem kuchni "Domu w malinówkach 11" jest dostępna z niej spiżarnia, zapewniająca dodatkową powierzchnię do przechowywania. Na parterze przewidziano także pokój, który może pełnić funkcję wygodnej sypialni gościnnej, tym bardziej że w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się łazienka z prysznicem.

Poddasze to ustawna strefa prywatna domu, w której znajdują się trzy sypialnie, łazienka z bogatym wyposażeniem, a także pralnia z funkcją suszarni. Wszystkie pomieszczenia zostały naturalnie doświetlone, w pokojach zaprojektowano szerokie, nowoczesne portfenetry.

Dom przystosowany jest do ogrzewania gazowego, kotłownię zaprojektowano na parterze, dostępna jest przez wiatrołap. We wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych przewidziano ogrzewanie podłogowe.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Ja

02 Lis 2019, 10:09

Atrakcyjny dom na zewnątrz jest każdy jak są pieniądze aby wszystko super na tip top zrobic a jak można sobie pozwolic na jakieś udziwnienia to już w ogóle

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje