Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

DOMY KTÓRE KOCHACIE - zamów najnowsze wydanie katalogu ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
DOMY KTÓRE KOCHACIE - zamów najnowsze wydanie katalogu ARCHON+

Planujesz budowę domu? Zamów najnowsze wydanie katalogu "DOMY KTÓRE KOCHACIE" ARCHON+! Wśród zaprezentowanych w nim 184 projektów znalazło się 45 wyjątkowych NOWOŚCI, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

aktualizacja: 2019-10-17 05:50:43

Projekt z okładki to nowoczesny "Dom pod szczęślinem", o prostej bryle z dwuspadowym dachem. Taka konstrukcja budynku korzystnie wpływa na tempo oraz koszty realizacji. Ozdobą strefy dziennej jest panoramiczne, przesuwne przeszklenie, zapewniające szeroki widok na ogród. Ciekawym rozwiązaniem jest otwarcie jadalni do połaci dachowej, dzięki czemu strefa dzienna zyskała bardzo efektowny wygląd oraz dodatkowe źródło światła, które wprowadzają okna dachowe. Ten projekt z pewnością zauroczy miłośników nowoczesnych trendów i funkcjonalnych układów przestrzennych.

W katalogu można także obejrzeć wyjątkowe realizacje projektów ARCHON+, pełne inspiracji i pomysłów dla przyszłych Inwestorów. Ponadto, zachęcamy do lektury artykułów poradnikowych, będących źródłem wielu wskazówek w zakresie wyboru projektu i optymalnego dopasowania domu do potrzeb wszystkich mieszkańców.

Najnowsze wydanie katalogu "DOMY KTÓRE KOCHACIE" można zamówić na stronie ARCHON+ oraz kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Na stronie pracowni dostępne jest również wydanie bezpłatne.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje