DOMY KTÓRE KOCHACIE - zamów najnowsze wydanie katalogu ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
DOMY KTÓRE KOCHACIE - zamów najnowsze wydanie katalogu ARCHON+

Planujesz budowę domu? Zamów najnowsze wydanie katalogu "DOMY KTÓRE KOCHACIE" ARCHON+! Wśród zaprezentowanych w nim 184 projektów znalazło się 45 wyjątkowych NOWOŚCI, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

aktualizacja: 2019-10-17 05:50:43

Projekt z okładki to nowoczesny "Dom pod szczęślinem", o prostej bryle z dwuspadowym dachem. Taka konstrukcja budynku korzystnie wpływa na tempo oraz koszty realizacji. Ozdobą strefy dziennej jest panoramiczne, przesuwne przeszklenie, zapewniające szeroki widok na ogród. Ciekawym rozwiązaniem jest otwarcie jadalni do połaci dachowej, dzięki czemu strefa dzienna zyskała bardzo efektowny wygląd oraz dodatkowe źródło światła, które wprowadzają okna dachowe. Ten projekt z pewnością zauroczy miłośników nowoczesnych trendów i funkcjonalnych układów przestrzennych.

W katalogu można także obejrzeć wyjątkowe realizacje projektów ARCHON+, pełne inspiracji i pomysłów dla przyszłych Inwestorów. Ponadto, zachęcamy do lektury artykułów poradnikowych, będących źródłem wielu wskazówek w zakresie wyboru projektu i optymalnego dopasowania domu do potrzeb wszystkich mieszkańców.

Najnowsze wydanie katalogu "DOMY KTÓRE KOCHACIE" można zamówić na stronie ARCHON+ oraz kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Na stronie pracowni dostępne jest również wydanie bezpłatne.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny