Prosty, ekonomiczny, nowoczesny! Zobacz projekt "Domu w idaredach 11"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Prosty, ekonomiczny, nowoczesny! Zobacz projekt "Domu w idaredach 11"

Interesującą propozycją, wśród oferowanych przez Pracownię ARCHON+ projektów domów jednorodzinnych, jest kolekcja: domy tanie w budowie. Charakteryzują się one prostymi formami brył, które są bardziej ekonomiczne zarówno w realizacji, jak i użytkowaniu. Poznajmy bliżej projekt "Dom w idaredach 11", który spełnia te założenia, wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem elewacji i oferuje bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Ponadto, dobrze wpisuje się w działki z wejściem od południa.

aktualizacja: 2019-10-09 09:21:04

Jednorodzinny "Dom w idaredach 11" to bardzo ciekawa propozycja skierowana do osób, poszukujących komfortowego domu z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Powierzchnia domu wynosi 142,66 m2 + garaż 23,67 m2 + kotłownia 6,35 m2. Jego bryła jest prosta, zwieńczona dachem dwuspadowym, co przekłada się na odpowiednio niższe koszty budowy.

Dom w idaredach 11 - wizualizacja

Wykończenie podkreśla nowoczesny charakter domu i zapewnia atrakcyjny wygląd zewnętrzny. W kompozycji elewacji wykorzystano jasny tynk z elementami o strukturze betonu, a także dodającą naturalnego klimatu drewnianą okładzinę. Interesująco prezentuje się strefa frontowa z wejściowym podcieniem oraz dużym, narożnym oknem. Nad tarasem przewidziano nowoczesną pergolę, tworząc uroczą przestrzeń wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dom w idaredach 11 - rzut parteru i rzut poddasza

Wnętrze o bogatym programie funkcjonalnym zaprojektowano z dbałością o najwyższy poziom wygody mieszkańców. W centralnym miejscu parteru umiejscowiono kominek, który wprowadza do domu przytulny nastrój, a ciekawie zaaranżowany będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Walory estetyczne podnoszą duże przeszklenia, otwierające dom na widok ogrodu. W otwartej strefie dziennej znajduje się salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię z dużym stołem rodzinnym oraz kuchnię z praktycznym półwyspem. Program kuchni uzupełnia pojemna spiżarnia, umieszczona w chłodnej części domu, dostępna jest również od strony kotłowni.

Na poddasze prowadzą jednobiegowe, wygodne schody. Strefa nocna mieści cztery ustawne pokoje, z oddzielną garderobą przy sypialni rodziców. Przestrzeń poddasza bardzo dobrze i równomiernie doświetlają odpowiednio rozmieszczone okna dachowe oraz portfenetry. Duża, jasna łazienka, z pełnym wyposażeniem oferuje komfortowe warunki do codziennej toalety. Dopełnieniem programu jest pralnia z miejscem do suszenia i prasowania oraz ogólnodostępna garderoba.

Więcej informacji o projekcie "Dom w idaredach 11" oraz wiele innych interesujących propozycji z kolekcji: projekty domów jednorodzinnych znajdziecie na stronie ARCHON+.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny