Pakiet promocji na 30-lecie marki Wiśniowski!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pakiet promocji na 30-lecie marki Wiśniowski!

W 2019 roku marka WIŚNIOWSKI obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała jesienno-zimową ofertę specjalną "Otwórz urodzinowe prezenty". Od 17 września br. aż do 30 listopada. produkty marki WIŚNIOWSKI dostępne będą w promocyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na aż 30 rat z RRSO 0%.

aktualizacja: 2019-09-24 05:21:08

Jesienno-zimowa oferta specjalna została podzielona na dwa etapy: Etap I - od 17 września do 30 listopada br. - obejmuje bramę segmentową UniTherm oraz panele kratowe VEGA B i VEGA B Light. To także wznowienie oferty 30 rat 0%.

- Rok 2019 to dla marki WIŚNIOWSKI rok wyjątkowy. W sierpniu rozpoczęliśmy obchody 30-lecia, które świętować będziemy przez cały rok. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić naszych klientów do wspólnego celebrowania urodzin marki - dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną i planujemy jej wydłużenie o drugi etap do 31 stycznia 2020 r. - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu.

30 rat RRSO 0%

Po raz kolejny produkty marki WIŚNIOWSKI można kupić w 30 ratach 0%. Osoba decydująca się na zakup ratalny ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty specjalnej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma rat wpłacanych przez klienta będzie równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. WIŚNIOWSKI pokryje wszelkie należności względem operatora, które powstaną w ramach podpisanych umów ratalnych (tych zawartych na maksymalnie 30 rat).

Superciepła brama UniTherm 60 mm za jedyne 15% dopłaty

Tylko teraz przy dopłacie jedynie 15% do ceny cennikowej automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm, każdy zyskuje superciepłą automatyczną bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO. Oferta ta jest tym atrakcyjniejsza, że zbiega się w czasie z realizowanym w Polsce programem "Czyste powietrze", którego celem jest poprawienie jakości powietrza poprzez ograniczanie emisji szkodliwych produktów spalania pochodzących z niewłaściwego ogrzewania budynków. W ramach programu można skorzystać z dofinansowania do termomodernizacji istniejących budynków oraz wyposażenia nowo powstających. Dopłatami objęte są również bramy garażowe, których współczynnik przenikania ciepła nie jest wyższy niż 1,3 W/m2K.

Ogrodzenia panelowe z unikatowym systemem Gamma 20% taniej

Z okazji swoich urodzin marka WIŚNIOWSKI daje klientom możliwość zakupu paneli kratowych VEGA B i VEGA B Light w systemie Gamma wraz z akcesoriami, w dwóch wysokościach i trzech kolorach, w cenach niższych od cennikowych aż o 20%. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymują teraz 10-letnią gwarancję antykorozyjną na panele kratowe zabezpieczane metodą Duplex.

Szczegóły oferty specjalnej oraz regulamin można znaleźć na stronie www.wisniowski.pl/promocja.

Firma powiązana:
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny