ARCHON+ poleca nowoczesny i ekonomiczny "Dom w zdrojówkach 9"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
ARCHON+ poleca nowoczesny i ekonomiczny "Dom w zdrojówkach 9"

"Domy w zdrojówkach" to popularna rodzina gotowych projektów w ofercie ARCHON+. Wyróżniają je proste i ekonomiczne w realizacji bryły, które zwracają uwagę interesującą kompozycją elewacji oraz oferują mieszkańcom funkcjonalne w użytkowaniu wnętrza.

aktualizacja: 2019-09-18 10:43:50

Najnowsza propozycja w tej rodzinie projektów to "Dom w zdrojówkach 9" z atrakcyjnym zadaszeniem nad tarasem. Projekt polecany do realizacji na działkach z wejściem od południa, w optymalny sposób wykorzystuje ich naturalne warunki. Ciekawym detalem jest narożne okno, podkreślone wysunięciem z linii elewacji oraz ciemniejszym kolorem tynku, podobnie jak strefa wejściowa oraz wybrane fragmenty elewacji.

Dom w zdrojówkach 9 - wizualizacja

Mieszkańcom z pewnością spodoba się przewidziany w tym projekcie taras. Dzięki zadaszeniu oferuje komfortowy relaks na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych i może pełnić funkcję letniego salonu lub jadalni. Taras jest wygodnie dostępny ze strefy dziennej, w projekcie zastosowano przesuwne przeszklenie, które efektownie otwiera wnętrze na ogród oraz jest atrakcyjnym elementem aranżacji.

Dom w zdrojówkach 9 - rzut parteru i poddasza

Do wypoczynku w salonie zaprasza wygodna sofa, narożne okno zapewnia doskonale doświetlenie, a przytulny klimat wprowadza nastrojowy kominek. Otwarta na jadalnię kuchnia to funkcjonalne miejsce do przyrządzania posiłków. Praktycznym rozwiązaniem jest równoległy układ zabudowy, oferujący obszerną powierzchnię roboczą oraz dużą ilość szafek do przechowywania. Przy kuchni zaprojektowano także spiżarnię z miejscem na zamrażarkę.

W programie parteru znajduje się również ogólnodostępna toaleta, w ramach której wydzielono praktyczny schowek i w maksymalny sposób zagospodarowano przestrzeń pod prowadzącymi na poddasze schodami.

Wśród zaprojektowanych w strefie nocnej czterech pokoi znajduje się duża sypialnia rodziców z garderobą. Zadbano o doskonałe doświetlenie pomieszczeń, projektując w domu wysokie portfenetry oraz okna dachowe. Bogate wyposażenie łazienki gwarantuje mieszkańcom wysoki poziom komfortu, a duża pralnia posiada także odpowiednią ilość miejsca do suszenia.

Tutaj można obejrzeć również aranżację wnętrz do projektu "Dom w zdrojówkach 9".

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny