HomeKONCEPT 74 - elegancka willa w nowoczesnym stylu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 74 - elegancka willa w nowoczesnym stylu

Miłośników nowoczesnej architektury, interesujących rozwiązań projektowych i wygodnych wnętrz zapraszamy do obejrzenia najnowszej propozycji krakowskiej Pracowni HomeKONCEPT.

aktualizacja: 2019-08-07 13:21:26

Budynek o numerze 74 to bardzo atrakcyjna willa z płaskim dachem, ozdobiona białym belkowaniem okalającym bryłę. Panoramiczne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrza i podkreślają nowoczesny charakter domu. Do wykończenia elewacji został wykorzystany tynk cienkowarstwowy oraz deski z drewna egzotycznego. Całość kompozycji uzupełnia ciemna stolarka okienna i drzwiowa oraz szklane balustrady na tarasie.

Zajrzyjmy teraz do wnętrza domu HomeKONCEPT 74. Na powierzchni użytkowej  314,64 m2 + garaż 41,35 m2 zaprojektowano bardzo bogaty program funkcjonalny, który docenią szczególnie zwolennicy otwartych przestrzeni. Na parterze oprócz ponad 70 metrowej strefy dziennej z antresolą, do dyspozycji mieszkańców jest pokój gościnny z łazienką, pomieszczenie rekreacyjne z sauną, jacuzzi i małą siłownią oraz zaplecze techniczne.

Rzut parteru i poddasza HomeKONCEPT 74

W bryłę domu został również wkomponowany garaż 2-stanowiskowy, połączony z jednej strony z wiatrołapem, a z drugiej z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze zlokalizowano apartament małżeński z wydzieloną łazienką i garderobą oraz 3 sypialnie i rodzinną łazienkę. Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny