Nowoczesny domek letniskowy. Zobacz ten projekt!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesny domek letniskowy. Zobacz ten projekt!

Pracownia ARCHON+ prezentuje atrakcyjny projekt domku letniskowego w stylu nowoczesnej stodoły. Budynek przyciąga spojrzenia prostą, a zarazem bardzo interesującą bryłą, posiada funkcjonalne wnętrze, oferujące wypoczywającym letnikom komfortowe warunki użytkowania. Wspaniale prezentują się ogrodowe przeszklenia, dzięki nim można w szerokim kadrze podziwiać piękno lasu, gór, czy morza.

aktualizacja: 2019-07-10 05:07:11

Zastosowana do wykończenia elewacji "Domku letniskowego w cienistkach" drewniana okładzina podkreśla charakter budynku oraz sprawia, że pięknie wpisuje się on w naturalny krajobraz. Szybki w realizacji dwuspadowy, bezokpaowy dach pokryto łączoną na rąbek blachą w antracytowym kolorze. Interesująco prezentuje się strefa wejściowa, została w praktyczny sposób zadaszona oraz podkreślona nowoczesną, wykończoną grafitowym tynkiem, ramą.

Projekt "Domku letniskowego w cienistkach"

Powierzchnia użytkowa "Domku letniskowego w cienistkach" wynosi 74,01 m2 i została bardzo funkcjonalnie zagospodarowana. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji wygodną strefę dzienną z szerokim otwarciem na przesłonięty pergolą taras. Wypoczywając w salonie, jedząc posiłek w jadalni, czy gotując w aneksie kuchennym mamy poczucie bliskości przyrody, która wręcz przenika do wnętrza.

"Domek letniskowy w cienistkach" - rzut parteru i poddasza

W pobliżu wejścia przewidziano pokój oraz naturalnie doświetloną łazienkę z prysznicem, a na poddaszu dużą sypialnię rodziców z efektownym przeszkleniem ściany szczytowej oraz sypialnię dla dzieci, w której mieszczą się trzy jednoosobowe łóżka. Na osi schodów znajduje się druga łazienka.

Więcej szczegółów na www.archon.pl

Polecamy także artykuł: Budowa domku letniskowego - sprawdź, co musisz wiedzieć!

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny