Ekonomiczny w budowie "Dom w Zielistkach 12 (G)" ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ekonomiczny w budowie "Dom w Zielistkach 12 (G)" ARCHON+

Pracownia ARCHON+ prezentuje najnowszą wersję projektu z popularnej rodziny "Domów w zielistkach". Tym razem jest to dom z jednostanowiskowym garażem, nad którym znajduje się obszerny taras, będący dodatkową strefą relaksu na świeżym powietrzu.

aktualizacja: 2019-07-09 05:39:06

Prosta forma domu oraz dwuspadowy dach zapewniają sprawną i ekonomiczną realizację. Stonowana kolorystyka tynków, naturalna okładzina, antracytowa dachówka i odpowiednio dopasowana tonacja stolarki tworzą atrakcyjną kompozycję. Strefę wejściową oraz bramę wjazdową do garażu zaakcentowano nowoczesną ramą. Ciekawym detalem jest wysunięte z linii elewacji narożne okno. Na zaprojektowanym od strony ogrodu tarasie można zaaranżować letnią jadalnię.

Starannie zorganizowane wnętrze oferuje mieszkańcom komfortowe warunki do pracy i wypoczynku. Walory estetyczne podkreślają odpowiednio rozmieszczone przeszklenia, wprowadzające dużą ilość naturalnego światła. Przesuwny system otwierania drzwi tarasowych w salonie zwiększa jego możliwości aranżacyjne.

W sąsiadującej z salonem jadalni przewidziano miejsce na duży stół, a w kuchni zastosowano wygodny program użytkowy, z zabudową na planie litery "L". Dodatkowe miejsce do przechowywania oferuje wygospodarowana pod schodami spiżarnia. Na parterze znajduje się także dodatkowy pokój, łazienka z prysznicem, a obok wiatrołapu kotłownia gazowa z funkcją pralni.

W strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano dwa jasne i ustawne pokoje dla dzieci, dużą sypialnię rodziców z własną garderobą i bezpośrednim dostępem do tarasu nad garażem oraz naturalnie doświetloną łazienkę.

"Dom w zielistkach 12 (G)" to idealna propozycja na wąskie działki.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny