Wygodna parterówka 120 m2 z czterospadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Sprawdź aktualne koszty budowy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wygodna parterówka 120 m2 z czterospadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Sprawdź aktualne koszty budowy

Perspektywa zamieszkania we własnym domu to wizja, która jest spełnieniem marzeń wielu rodzin. Planując budowę niewielkiej i funkcjonalnej parterówki z garażem, warto poznać atuty "Domu w cieszyniankach" z kolekcji ARCHON+, który wyróżnia się prostą bryłą i daje możliwość sprawnej realizacji inwestycji.

aktualizacja: 2022-07-12 04:36:01
Projekt Domu w cieszyniankach - wizualizacja
  • powierzchnia użytkowa - 117,83 m2
  • powierzchnia garażu - 19,53 m2
  • powierzchnia kotłowni - 4,84 m2
  • minimalne wymiary działki - 20,0 x 23,6 m

Sprawdź aktualne koszty budowy "Domu w cieszyniankach".

W oprawie jasnego tynku dom prezentuje się lekko i nowocześnie. Okładzina o strukturze betonu, którą zaakcentowano wejściowy oraz tarasowy podcień dodaje charakteru, zapewniając interesujący wygląd. Do wykończenia czterospadowego dachu wybrano płaską dachówkę w antracytowym kolorze, do niej odpowiednio dopasowano stolarkę.

Przez obszerny wiatrołap, z miejscem na szafy, wieszak oraz pufę do wygodnego zakładania obuwia, przechodzimy do strefy dziennej "Domu w cieszyniankach". Jej otwarty plan wizualnie dodaje wnętrzu przestronności oraz zapewnia płynną komunikację pomiędzy salonem, jadalnią i kuchnią.

Projekt Domu w cieszyniankach - rzut parteru

Taras w podcieniu powiększa przestrzeń wypoczynkową domu, idealnie nadaje się na letnią jadalnię. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze jest pięknie wypełnione naturalnym światłem. Praktycznym rozwiązaniem jest przesuwny system otwierania drzwi tarasowych, co zwiększa możliwości aranżacyjne salonu i wprowadza nowoczesny design.

Projekt Domu w cieszyniankach - wnętrze, wizualizacja

Atutem projektu jest duża kuchnia, pośrodku której można wkomponować wyspę, pełniącą funkcję dodatkowego miejsca do spożywania posiłków lub blatu roboczego. Pojemna, wysoka zabudowa oferuje dużo miejsca do przechowywania, a narożne okno zapewnia doskonale doświetlenie całej kuchni. W projekcie przewidziano także osobną spiżarnię.

Projekt Domu w cieszyniankach - wnętrze, wizualizacja

Wyraźnie zdefiniowana, zlokalizowana w głębi domu, strefa nocna to miejsce sprzyjające wyciszeniu i prywatnemu odpoczynkowi. Znajdują się tutaj trzy sypialnie, wśród nich pokój rodziców z wyjściem na taras. Zadbano o wygodę przechowywania ubrań, w każdym pokoju można zamontować pojemne szafy, uwzględniono także osobną, wspólną garderobę. Wyjątkowy komfort gwarantuje łazienka z miejscem na wannę, prysznic, a także dwie umywalki.

Projekt Domu w cieszyniankach - wnętrze, wizualizacja

Układ funkcjonalny "Domu w cieszyniankach" obejmuje także pralnię oraz toaletę, zaprojektowaną w pobliżu części dziennej. Przez wiatrołap dostępne jest zaplecze gospodarcze - jednostanowiskowy garaż i kotłownia.

Więcej szczegółów na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!