CEMEX zakończył wdrażanie CEMEX Go wśród klientów na całym świecie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
CEMEX zakończył wdrażanie CEMEX Go wśród klientów na całym świecie

CEMEX z powodzeniem zakończył wdrażanie platformy CEMEX Go, tym samym tworząc podstawy dla wyższego standardu obsługi klienta w światowym przemyśle materiałów budowlanych.

aktualizacja: 2019-06-04 11:26:56

CEMEX jest zaangażowany w proaktywne opracowywanie innowacyjnych produktów i najnowocześniejszych rozwiązań, które pomagają spełnić potrzeby biznesowe klientów. Sukces CEMEX Go jest świadectwem zaangażowania firmy i nieustannej pracy nad innowacjami i ulepszeniami.

CEMEX Go to najnowocześniejsze rozwiązanie cyfrowe stworzone w odpowiedzi na wymagania biznesowe klientów. CEMEX Go jest potwierdzeniem zaangażowania firmy CEMEX w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta dzięki technologii cyfrowej. Jest to projekt z zakresu badań i rozwoju, innowacji i rozwoju działalności gospodarczej CEMEX, opracowany przez globalną sieć współpracy badawczo-rozwojowej, kierowaną przez centra badawcze CEMEX z siedzibą w Szwajcarii.

- Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza wizja zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta dzięki technologii cyfrowej została wdrożona i jest dostępna dla naszych klientów na całym świecie. Platforma CEMEX Go okazała się być rewolucyjnym, uznanym i niezbędnym narzędziem dla naszych klientów. Jest ona dostępna w każdym miejscu i o każdej porze dnia, dzięki czemu usprawnia prowadzenie działalności biznesowej i zwiększa wydajność pracy - powiedział Fernando A. González, Prezes CEMEX.

Prezes CEMEX dodał: "Nie spoczywamy na laurach. Nadal jesteśmy w początkowej fazie transformacji cyfrowej w CEMEX. Chcemy zapewnić klientom niezrównane, wielokanałowe usługi i unowocześnić branżę materiałów budowlanych. Będziemy nadal rozwijać CEMEX Go, aby ulepszać usługi świadczone naszym klientom". Do tej pory kluczowe osiągnięcia w ramach CEMEX Go obejmują: dostępność platformy w 21 krajach, 96% stałych klientów firmy korzysta z CEMEX Go, 45% całkowitej sprzedaży CEMEX na świecie jest generowane poprzez CEMEX Go, ponad 500 000 płatności w ujęciu rocznym zostało zrealizowanych za pośrednictwem platformy, 1,5 miliona dostaw w ujęciu rocznym zrealizowano za pomocą CEMEX Go.

CEMEX Go to rewolucyjne, najnowocześniejsze rozwiązanie cyfrowe, które automatyzuje rozliczenia z klientami, umożliwia klientom CEMEX zakup produktów, monitorowanie dostaw na mapie i płynne zarządzanie zamówieniami w czasie rzeczywistym. Platforma zapewnia doskonałą obsługę klienta w porównaniu do wszystkich usług świadczonych w przeszłości i jest jedyną tego typu platformą w światowej branży materiałów budowlanych. CEMEX Go wpływa na rolę przedstawicieli sił sprzedaży w firmie, pozwalając im poświęcił więcej czasu na współpracę z klientami.

Dzięki CEMEX Go klienci mogą kontrolować wszystkie aspekty swoich relacji biznesowych z CEMEX, gdyż platforma daje im pełną niezależność i możliwość kontroli zamówień 24/7. CEMEX Go jest w pełni bezpiecznym i zaufanym rozwiązaniem cyfrowym, które ułatwia klientom pracę, gwarantuje szybki dostęp do szczegółowych informacji oraz zapewnia dokładne statystyki i wiedzę biznesową, umożliwiając podejmowanie bardziej świadomych decyzji oraz zdobycie nowych doświadczeń.

Firma powiązana:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny