Tubądzin liderem szkoleń dla glazurników

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tubądzin liderem szkoleń dla glazurników

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem jeśli chodzi o technologię produkcji i ilość przeszkolonych fachowców. Do tej pory w prawie 250 szkoleniach wzięło udział blisko 5000 glazurników - w Polsce i za granicą!

aktualizacja: 2019-06-03 06:40:17

Od blisko 3 lat Grupa Tubądzin prowadzi szkolenia dla wykonawców w zakresie obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. Łączą teorię one teorię z praktyką i mają na celu uświadomienie zarówno wykonawcom, jak i inwestorom, że "megaformat" to produkt przyjazny i bezpieczny w montażu.

Specjaliści Grupy Tubądzin dzielą się doświadczeniami wielu lat obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. prezentują na co szczególnie zwracać uwagę przy cięciu, klejeniu i montażu płyt pokazują swoje zrealizowane inwestycje. Wielki format nadal jest traktowany na polskim rynku jako nowość i w związku z tym może wydawać się trudny w obsłudze glazurnikom przyzwyczajonym do pracy z małym rozmiarem płytek i jednym rodzajem poleru. Dlatego fachowcy Ceramiki Tubądzin odpowiadają na wszelkie pytania i zachęcają do samodzielnych ćwiczeń i testowania różnych narzędzi do obróbki. Każdy fachowiec podczas szkolenia może spróbować popracować wielkiej płytce.

Ceramika Tubądzin nie tylko jako pierwsza polska firma zaczęła produkować wielki format płytek w swojej sieradzkiej fabryce, ale też może pochwalić się produkcją płytek o czterech różnych rodzajach wykończenia powierzchni (w tym zupełną nowością. tzw. satyną, sprawiającą wrażenie miękkiej, wręcz aksamitnej w dotyku) - czyni to szkolenia unikatowe pod względem zdobywanej wiedzy.

W ciągu ostatnich trzech lat Tubądzin zorganizował i przeprowadził blisko 250 szkoleń, w których wzięło udział prawie 5000 glazurników. Szkolenia są prowadzone w Polsce a także na Ukrainie, Słowacji, Czechach, Litwie, Węgrzech, w Wielkiej Brytanii oraz Rosji. Duża część z nich organizowana jest wraz z partnerami z branży chemii budowlanej i narzędzi do obróbki płytek. Firma współpracuje także z Polski Zrzeszeniem Płytkarzy i Stowarzyszeniem Specjalistów Robót Wykończeniowych. Dodatkowo, regularnie organizuje wycieczki dla grup glazurników do swojej sieradzkiej fabryki, w której produkowane są wielkoformatowe gresy.

Szkolenia "Wielki format - mały problem" stawiają przede wszystkim na umiejętności praktyczne, nie są przeładowane teorią. Dodatkowo Tubądzin zaprasza do dołączenia na Facebooku, do grupy o tej samej nazwie. Jest ona dedykowana w całości tematyce płytek wielkoformatowych. Fachowcy udzielają na niej wsparcia i porad technicznych oraz dzielą się informacjami o planowanych inicjatywach i szkoleniach.

W maju i czerwcu Tubądzin zaplanował około 20 szkoleń, w Polsce i zagranicą, kolejne są w planach. Szczegółowe informacje: k.kulig@tubadzin.pl

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny