Mały dom parterowy. Za ile można go wybudować?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Mały dom parterowy. Za ile można go wybudować?

Niewielki, komfortowy dom parterowy to marzenie wielu rodzin. Prezentowany projekt może być tym, którego szukacie. Nowoczesny, atrakcyjnie wykończony dom, z funkcjonalnym układem stref zapewnia wygodne użytkowanie. Jego atutem są także ekonomiczne koszty budowy.

aktualizacja: 2019-05-15 11:09:19

Prezentowany "Dom w kostrzewach 4" jest niewielki, ale racjonalnie zorganizowany (powierzchnia domu - 94,70 m2, kotłownia - 5,50 m2). Bryła budynku jest prosta, zwieńczona dwuspadowym dachem - to atuty projektu, zapewniające niskie koszty budowy oraz jej sprawny przebieg. Zgodnie z opracowanym kosztorysem, prezentowany projekt można zrealizować w stanie surowym zamkniętym za ok. 155 tys. zł netto (koszty minimalne, wg stawek krajowych na I kwartał 2019 r.) Tutaj można sprawdzić zestawienie kosztów budowy.

"Dom w kostrzewach 4" - wizualizacja

Przestrzeń wewnętrzna domu została zaprojektowana tak, by w możliwie jak najlepszy sposób zagospodarowywać każdy m2 powierzchni. W programie mieszkańcy mają do dyspozycji wygodną część dzienną, będącą idealnym miejscem do pracy i rodzinnego wypoczynku oraz czytelnie zdefiniowaną, zaciszną strefę nocną.

"Dom w kostrzewach 4" - rzut

Otwarty plan części dziennej sprawia, że wnętrze zyskuje na przestronności, przesuwne przeszklenie podkreśla jego walory dekoracyjne. Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji salon, jadalnię oraz kuchnię, w której przewidziano wygodny układ poszczególnych funkcji i obszerne blaty robocze. Strefa prywatna to trzy jasne, ustawne sypialnie oraz łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Ogólnodostępna garderoba oraz pojemne szafy, które przewidziano w każdej sypialni zapewniają wygodne przechowywanie. Program domu dopełnia toaleta, zlokalizowana w pobliżu części dziennej, a przez wiatrołap dostępna jest kotłownia na paliwo stałe.

A tak prezentuje się wnętrze "Domu w kostrzewach 4" w nowoczesnej aranżacji.

"Dom w kostrzewach 4" - wizualizacja wnętrza

Więcej wizualizacji na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny