HomeKONCEPT 72 - tradycyjny dom w nowoczesnej stylistyce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 72 - tradycyjny dom w nowoczesnej stylistyce

Kameralny i kompaktowy HomeKONCEPT 72 to interesująca propozycja dla klientów szukających wygodnego, bardzo funkcjonalnego domu zaprojektowanego w stylistyce nowoczesnej.

aktualizacja: 2019-03-28 06:44:53

Na stosunkowo niewielkim metrażu (powierzchnia użytkowa 139,2 m2) architekci HomeKONCEPT zaprojektowali przemyślany i przejrzysty układ pomieszczeń. Z zewnątrz budynek ma bardzo klasyczną formę. Jednak odpowiednio dobrane materiały elewacyjne i duże przeszklenia sprawiają, że nabiera on nowoczesnego charakteru.

Ściany parteru zostały wykończone wysokiej jakości drewnem elewacyjnym, które nadaje całej bryle ciepła i elegancji. Płaska dachówka i szklane balustrady balkonu doskonale uzupełniają ciekawą kompozycję materiałowo - kolorystyczną całej fasady.

Sercem domu HomeKONCEPT 72 jest przestronna strefa dzienna składająca się z otwartej kuchni z dodatkowym blatem śniadaniowym, jadalni i słonecznego salonu. Obok kuchni nie mogło zabraknąć praktycznej spiżarni - pomieszczenia docenianego przez każdą Panią domu. Obszerny salon można dodatkowo powiększyć otwierając go na taras i przylegający ogród. Projektanci HomeKONCEPT nie zapomnieli również o pokoju gościnnym, który na co dzień może pełnić funkcję gabinetu.

Aby komfortowo korzystać ze wszystkich pomieszczeń parteru do dyspozycji mieszkańców jest również niewielka, w pełni funkcjonalna łazienka z prysznicem. W części technicznej znajdują się: kotłownia, pełniąca funkcję pralni oraz obszerne pomieszczenie gospodarcze za garażem. Na poddaszu zaprojektowano strefę prywatną. Znajdują się tutaj trzy pokoje dziecięce, sypialnia rodziców z przylegającą do niej garderobą i łazienka.

Projekt HomeKONCEPT 72

HomeKONCEPT 72 to wygodny i nowoczesny dom, zaprojektowany w standardzie energooszczędnym, w którym każdy mieszkaniec, niezależnie od wieku i zainteresowań, zajdzie swoje wymarzone miejsce. Dostępna jest również wersja bliźniacza projektu. Więcej informacji na www.HomeKONCEPT.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny