Wyjątkowy projekt domu parterowego z garażem w ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wyjątkowy projekt domu parterowego z garażem w ARCHON+

Jedną z nowości w ofercie ARCHON+ jest ta efektowna i komfortowa parterówka. To propozycja, która przypadnie do gustu osobom ceniącym nowoczesne trendy architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania użytkowe.

aktualizacja: 2019-03-25 06:24:32

Wykończenie elewacji "Domu w lonicerach 2 (G2)" to harmonijna kompozycja barw, którym biel oraz modne szarości zapewniają atrakcyjny i elegancki wygląd. Budynek wieńczy czterospadowy dach, pokryty płaską, antracytową dachówką. Z domem bryłowo łączy się obszerny, dwustanowiskowy garaż, wyraźnie wysunięty przed elewację frontową, przedłużenie jego stropu tworzy nowoczesne zadaszenie strefy wejściowej.

Dom w lonicerach 2 (G2) - widok na strefę wejściową

Atrakcyjnym elementem domu jest taras z pergolą, który oferuje mieszkańcom przytulną, klimatyczną przestrzeń wypoczynku na świeżym powietrzu. Jest dostępny zarówno ze strefy dziennej, jak i pokoi prywatnych.

Dom w lonicerach 2 (G2) - widok na taras

Starannie przemyślany układ funkcjonalny domu, odpowiednio zdefiniowane strefy użytkowe i położenie pomieszczeń względem siebie gwarantują mieszkańcom maksymalny poziom wygody. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i jest doskonale nasłonecznione. Salon z zestawem mebli wypoczynkowych oferuje idealne warunki do relaksu w gronie rodziny oraz przyjaciół, a sąsiadująca z salonem jadalnia została efektownie otwarta na widok ogrodu.

Dom w lonicerach 2 (G2) - wizualizacja wnętrz

Nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem jest przewidziana w kuchni wyspa. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do spożywania posiłków, połączone z blatem roboczym. Optymalny układ funkcji kuchennych oraz spiżarnia gwarantują komfort pracy i przechowywania.

Dom w lonicerach 2 (G2) - rzut parteru z opisem

W holu, prowadzącym do strefy nocnej, przewidziano miejsce na pojemne szafy, zagospodarowując w optymalny sposób jego powierzchnię. Sypialnia rodziców została atrakcyjnie otwarta na taras oraz dysponuje własną garderobą. Wyjście na taras posiada także zaprojektowany tuż obok pokój, który doskonale sprawdzi się jako gabinet. Dwa pokoje dzieci mieszczą się po drugiej stronie korytarza, pomiędzy nimi zaprojektowano łazienkę. W części prywatnej domu zaprojektowano także pojemną, ogólnodostępną garderobę.

Program użytkowy "Domu w lonicerach 2 (G2)" dopełnia druga łazienka, zlokalizowana w pobliżu strefy dziennej oraz osobna pralnia. Umożliwia ona właściwą organizację prac domowych, posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz, co pozwoli szybko rozwiesić pranie na świeżym powietrzu.

Wygodnym rozwiązaniem jest połączenie części mieszkalnej domu z dwustanowiskowym garażem, do którego domownicy mogą przejść przez zaprojektowaną przy wiatrołapie garderobę.

Więcej informacji na temat projektu oraz pełną galerię wizualizacji znajdziesz tutaj.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny