Najnowsza realizacja Domu w zielistkach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2019-02-25 12:35:42
Najnowsza realizacja Domu w zielistkach

Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? Ta propozycja z pewnością zasługuje na Twoją uwagę!

Jak podkreślają Właściciele prezentowanej inwestycji, to właśnie „bardzo dobra funkcjonalność oraz optymalny układ pomieszczeń, przy relatywnie niskich kosztach budowy” zdecydowały o wyborze projektu "Dom w zielistkach", z kolekcji ARCHON+. Zgodnie z prezentowanymi na stronie pracowni aktualnymi kosztorysami (IV kwartał 2018 r.) "Dom w zielistkach" w stanie surowym zamkniętym można wybudować już za 106.100 zł netto.

Prosta forma bryły, dwuspadowy dach oraz zastosowane w projekcie rozwiązania konstrukcyjne pozytywnie oddziałują na ekonomikę realizacji.

"Dom w zielistkach" - taras

"Dom w zielistkach" - widok na wejście do domu

"Dom w zielistkach" - kuchnia z jadalnią

"Dom w zielistkach" - salon i schody

Inwestorzy postawili na nowoczesne wykończenie elewacji. Jasne tynki prezentują się lekko i atrakcyjnie. Kolorystyczny kontrast wprowadza antracytowa dachówka. W ciekawy sposób zaaranżowano położony od strony ogrodu taras. Drewniana pergola oraz zwiewne zasłony tworzą kameralne miejsce relaksu na świeżym powietrzu.

Dzięki odpowiednio rozmieszczonym przeszkleniom strefa dzienna jest pięknie doświetlona naturalnym światłem. Funkcjonalna kuchnia oferuje komfortowe warunki do przyrządzania posiłków. Zastosowano w niej jasne, lakierowane fronty, dzięki którym wnętrze wizualnie zyskuje na przestronności.

Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni jadalnia to miejsce rodzinnych posiłków, które uprzyjemnia widok na zieleń ogrodu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Na stronie internetowej ARCHON+ znajduje się pełna galeria zdjęć z realizacji oraz szczegółowe informacje na temat projektu "Dom w zielistkach".

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny