Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom

Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem chcą tworzyć komfortową przestrzeń dla swojej rodziny.

aktualizacja: 2019-02-25 12:15:35

Forum Kobiet zorganizowano 26 września 2018 r., przy ul. Mysiej 3 w Warszawie.

Spotkanie poprowadziła Grażyna Torbicka. Eksperci, których wystąpień można było wysłuchać, to m.in. przedstawiciele branży budowlanej i architektonicznej oraz producenci nowoczesnych rozwiązań do domu. Organizatorzy Forum przygotowali również warsztaty poświęcone rozwojowi osobistemu i budowaniu relacji, które poprowadziła Międzynarodowy Trener Świadomej Komunikacji, Ewa Daroszewska. Wśród gości specjalnych znalazła się m.in. Barbara Stuhr, której wystąpienie na temat tego, jak być szczęśliwą w domu marzeń zamknęło tegoroczne Forum. Impreza połączona była z aukcją charytatywną na rzecz Stowarzyszenia UNICORN, które udziela wsparcia psychologicznego pacjentom w trakcie leczenia onkologicznego.

O tym, jak popularne i potrzebne było to wydarzenie, świadczy nie tylko fakt, że rejestracja na Forum została zamknięta na długo przed nim, ale przede wszystkim wypowiedzi uczestniczek:

- Wspaniała inicjatywa. Warto pamiętać, że dom powinien być nie tylko piękny, wygodny, komfortowy, ale i zdrowy, czyli taki, w którym chce się spędzać czas. To połączenie technologii i psychologii było bardzo inspirujące - komentowała Sylwia Ścięgosz z serwisu www.ideadomu.pl.

- Na Forum spotkały się kobiety z różnych środowisk, reprezentujące bardzo różne zawody czy firmy. Ta impreza nie miała nic wspólnego z typową konferencją! W przerwach zaproszeni goście opowiadali o sobie, o swoim życiu i swoich doświadczeniach. To pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń i rozwianie wszelkich wątpliwości. To było po prostu spotkanie organizowane przez kobiety dla kobiet - dodała Anna Dygasiewicz-Piwko, uczestniczka Forum.

Organizatorem spotkania była Fundacja Świadomi Klimatu, a partnerem firma Aquahome, Viessmann, Velux, Wienerberger, a patronat medialny nad nim objął portal SuperBabka.pl, magazyn Budujemy Dom, Czas na Wnętrze, Newsweek oraz Meloradio. Na kolejne Forum Kobiet organizator zaprasza już w przyszłym roku.

www.mojzdrowydom.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny