MAŁA PARTERÓWKA do 100 m2. Sprawdź aktualne koszty budowy!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
MAŁA PARTERÓWKA do 100 m2. Sprawdź aktualne koszty budowy!

Ten niewielki dom parterowy to udane połączenie funkcjonalności, atrakcyjnej estetyki elewacji oraz ekonomicznych kosztów budowy. Jeżeli planujesz budowę małej parterówki, to z pewnością tej propozycji warto przyjrzeć się bliżej.

aktualizacja: 2019-02-22 11:34:37

Prezentowany "Dom w kostrzewach" to projekt ARCHON+, należący do popularnej kolekcji: domy tanie w budowie. Zaletą zwartej, parterowej bryły budynku są proste rozwiązania konstrukcyjne, które pozytywnie oddziałują na koszty budowy. Taka forma budynku idzie także w parze z wysokim standardem energetycznym. Niewielka ilość załamań bryły to mniej miejsc narażonych na powstawanie mostków termicznych, przez które dom traci ciepło, dzięki czemu jego ogrzewanie będzie bardziej efektywne i oszczędne. Tańszy w wykonaniu jest również dwuspadowy dach, którego ułożenie nie wymaga skomplikowanych i kosztownych obróbek.

Zgodnie z aktualnym kosztorysem prezentowanym na stronie internetowej ARCHON+ parterowy "Dom w kostrzewach" można wybudować w stanie surowym zamkniętym już od 138.600 zł netto (IV kw. 2018 r.). Powierzchnia domu wynosi 86,85 m2 + kotłownia 3,14 m2.

"Dom w kostrzewach"

Dom ekonomiczny w budowie, ale atrakcyjny wizualnie! To zasługa ciekawej kompozycji elewacji, zróżnicowanej kolorystyki tynków oraz drewnianej okładziny, która podkreśla charakter i wprowadza naturalny akcent. Osłonięty okapem taras jest idealnym miejscem do wspólnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

"Dom w kostrzewach" - rzut

Wnętrze "Domu w kostrzewach" wyróżnia się racjonalnym zagospodarowaniem dostępnej powierzchni. Każdy metr kwadratowy został funkcjonalnie wykorzystany, zadbano również o czytelne wyodrębnienie strefy dziennej i nocnej, co gwarantuje wszystkim domownikom optymalne warunki do pracy i wypoczynku. Część dzienna łączy w sobie funkcje salonu, jadalni i kuchni. Duża ilość naturalnego światła sprawia, ze wnętrze prezentuje się bardzo atrakcyjnie i optycznie zyskuje na przestronności. Przy kuchni można zorganizować podręczną spiżarnię.

"Domu w kostrzewach" - wizualizacja wnętrza

Strefa nocna obejmuje trzy ustawne, jasne sypialnie, wspólną garderobę oraz łazienkę z miejscem na wannę i prysznic. W programie użytkowym domu uwzględniono także osobną toaletę.

Chcesz zobaczyć, jak atrakcyjnie prezentuje się wnętrze "Domu w kostrzewach" w nowoczesnej aranżacji?

Tutaj dostępna jest pełna galeria wizualizacji oraz szczegółowe informacje o projekcie.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny