Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!

Nowe wydanie katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów" to zbiór ponad 170 gotowych projektów domów autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

aktualizacja: 2019-01-10 12:45:21

Czytelnicy mogą wybierać idealne dla siebie rozwiązanie spośród domów parterowych, z poddaszem użytkowym, poddaszem do późniejszej adaptacji, domów piętrowych, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej oraz garaży. Komfortowe, małe domy i przestronne rezydencje. Cieszące się dużą popularnością nowoczesne stodoły i piętrowe domy-kostki. A także hity projektowe Pracowni ARCHIPELAG - projekty domów Mini 4, EX 19 G2 ENERGO PLUS i Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą.

W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG szczególnej uwadze polecamy kolekcję ENERGO PLUS - uhonorowaną nagrodą HOME ZONE i Mini PLUS, które w standardzie mają energooszczędne instalacje, takie jak pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i solary lub panele fotowoltaiczne. Zastosowane rozwiązania w połączeniu z optymalnym ociepleniem gwarantują powstanie bardzo ciepłych, tanich w utrzymaniu domów, które spełniają normy przewidziane na 2021 rok. Na uwagę inwestorów zasługują również projekty domów z serii Mini - kompaktowe, funkcjonalne, oferujące najwyższy komfort w najlepszej cenie.

W numerze ponadto nowości z rynku budowlanego, informacje o nowym programie dopłat, porady architektów i specjalistów z branży oraz inspirujące aranżacje wnętrz.

Najnowszy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny