fischer Polska startuje z vlogiem poradnikowym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
fischer Polska startuje z vlogiem poradnikowym

Producent popularnych mocowań na swoim kanale na YouTubie zaprezentował właśnie nową wersję "Akademii fischera". W ramach vloga cyklicznie będą pojawiać się wideo poradniki z instruktażami i testami wybranych produktów. Premierowy odcinek marka udostępniła widzom 16 listopada.

aktualizacja: 2018-11-20 12:28:41

Na kanale YouTube "fischer systemy zamocowań" pojawił się pierwszy odcinek vloga poświęcony sposobom mocowania w płycie gipsowo-kartonowej. W trakcie kilkuminutowego wideo zostały omówione m.in. najpopularniejsze na rynku kołki do płyt z gipskartonu, różnice w ich zastosowaniu czy montażu. Twórcy YouTube’owej "Akademii fischera" podkreślają, że ich celem jest przede wszystkim poszerzenie wiedzy dotyczącej systemów mocowań.

Każde video będzie więc składać się z części teoretycznej i praktycznej. Widzowie zobaczą m.in. testy wytrzymałościowe produktów, przyjrzą się bliżej zastosowaniu i montażowi np. kotew chemicznych, porównaniu różnych rodzajów kołków rozporowych oraz poznają całą gamę mocowań do wszystkich zastosowań. Treści publikowane na vlogu są skierowane głównie do fanów DIY, majsterkowiczów, ale też wykonawców odpowiedzialnych za właściwy dobór produktów przy pracach budowlano-remontowych.

- Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój segmentu DIY w Polsce. Coraz więcej osób chce nie tylko świadomie wybierać produkty, ale też samodzielnie wykonywać drobne prace domowe czy naprawcze. Spora część z nich poszukuje odpowiedzi na swoje pytania w Internecie. Jako eksperci z zapleczem badawczym i doświadczeniem szkoleniowym chcemy naszym fanom tę wiedzę dostarczyć w atrakcyjnej formie. Zdecydowaliśmy się na format video, który z jednej strony zapewni dostęp do sprawdzonej, fachowej wiedzy, a z drugiej wpisze się w tradycję firmy fischer.

Dlatego nazwa naszego vloga nawiązuje do serii szkoleń do architektów, projektantów czy inżynierów realizowanych w latach ubiegłych pod szyldem "Akademii fischer", podczas której przekazujemy wiedzę o planowaniu systemów mocowań, jak i doborze mocowania. Chcemy być blisko naszych sympatyków i klientów zarówno na YouTub’ie, jak i innych kanałach online – nowej stronie www, portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl i Facebooku, za pośrednictwem którego fani również zwracają się do nas z pytaniami o odpowiedni wybór mocowań - wyjaśnia Artur Pławny, dyrektor ds. strategii produktowej i marketingu fischer Polska.

Norbert Szafranowicz - prowadzący Akademii fischer

Marka do współpracy - w roli prowadzącego - zaprosiła Norberta Szafranowicza, majsterkowicza z zamiłowania, a zarazem autora vloga "Zabawa w budowie". Wszystkie odcinki będą cyklicznie publikowane na oficjalnym kanale fischer na YouTubie oraz udostępniane na portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl. Każdy z widzów będzie miał szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mocowań, ale również wziąć udział w konkursach z nagrodami na profilu fischer na YouTubie czy Facebooku.

https://www.youtube.com/fischersystemyzamocowan

www.fischerpolska.pl

Firma powiązana:
fischer Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny