Całoroczny dom rekreacyjny HomeKONCEPT 66

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Całoroczny dom rekreacyjny HomeKONCEPT 66

Oferta projektowa HomeKONCEPT wzbogaciła się o nową linię domów rekreacyjnych. HomeKONCEPT 66 to jedna z ciekawszych propozycji z tej kolekcji. Optymalna powierzchnia domu (106,6 m2) i funkcjonalny układ pomieszczeń, zapewnią mieszkańcom udany wypoczynek o każdej porze roku.

aktualizacja: 2018-11-19 06:49:52

O piękne widoki za oknem zadba duże, dwukondygnacyjne przeszklenie, a delektować się pejzażami można zarówno z salonu, jak również z poziomu antresoli. Prosta bryła domu została przykryta dachem dwuspadowym i ozdobiona charakterystycznym belkowaniem.

Aby podkreślić rekreacyjny charakter budynku elewacja została wykończona ćwierćbalami drewnianymi połączonymi z kamieniem i tynkiem. Częściowo zadaszony taras zachęca do biesiadowania niezależnie od pogody. W budynku zaprojektowano ogrzewanie elektryczne wspomagane kominkiem, które można zastąpić ogrzewaniem gazowym.

Przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią to centralne miejsce domu, zachęcające do rodzinnej integracji. Na parterze znajduje się również komfortowa sypialnia małżeńska, duża łazienka z wydzielonym WC oraz pomieszczenie gospodarcze. W budynku nie mogło zabraknąć również niewielkiej sauny.

Na antresoli zaprojektowano dwie sypialnie oraz otwarty hol z widokiem na najbliższe otoczenie.

Więcej informacji na temat projektu oraz innych domów rekreacyjnych, można znaleźć na stronie internetowej pracowni www.HomeKONCEPT.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny