Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny

"Dom w dipladeniach" to jedna z nowości w ofercie Biura Projektów ARCHON+. Zwraca uwagę oryginalną formą bryły oraz efektownym, odpowiadającym aktualnym trendom wykończeniem zewnętrznym.

aktualizacja: 2018-11-14 06:45:53

Charakter domu podkreśla bezokapowy dach, pokryty blachą na rąbek, której tonacja idealnie komponuje się z grafitowym tynkiem, zastosowanym na elewacji poddasza. Dla kontrastu elewację parteru wykończono jasnym tynkiem oraz urozmaicono drewnianą okładziną.

Ciekawie zakomponowana strefa frontowa zyskała praktyczny podcień, a przesłonięty nowoczesną pergolą taras to klimatyczna przestrzeń relaksu na świeżym powietrzu. Jest tutaj miejsce na letnią jadalnię oraz strefę wypoczynkową z zestawem ogrodowych mebli.

Wewnętrzny układ funkcjonalny zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki użytkowania. Dzięki dużym przeszkleniom strefa dzienna prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest doskonale doświetlona naturalnym światłem. Zaprojektowane w jadalni szerokie otwarcie tarasowe zapewnia płynną komunikację pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem. Ustawna kuchnia ma obszerny półwysep, przy którym można zaaranżować nowoczesną strefę gotowania, a od strony jadalni również dodatkowe miejsce do spożywania posiłków. Na parterze mieszkańcy mają także do dyspozycji dodatkowy pokój oraz łazienkę z prysznicem.

Komfortowy wypoczynek w strefie prywatnej oferują trzy jasne i ustawne sypialnie. Wśród nich znajduje się pokój rodziców z garderobą. Ponadto na poddaszu mieści się w pełni wyposażona łazienka oraz pralnia. Nad garażem zaprojektowano obszerny taras, dostępny z holu oraz jednej z sypialni, będący dodatkową, wspólną strefą rekreacyjną.

"Dom w dipladeniach" to idealne połączenie nowoczesnych trendów, funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i ekonomicznej realizacji.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny