Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2018-08-14 08:16:24
Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

"Dom w jaskierkach (G2)" to budynek z poddaszem użytkowym o powierzchni 153,45 m2 (+ dwustanowiskowy garaż 35,58 m2 + strych 28,15 m2 + kotłownia 6,90 m2). Dom prezentuje się bardzo atrakcyjnie, wykończenie w nowoczesnym stylu podkreślają zastosowane na elewacji naturalne okładziny oraz duże przeszklenia, wspaniale doświetlające wnętrza.

Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji komfortową przestrzeń dzienną, efektownie otwartą na widok zewnętrzny i częściowo zadaszony taras. Jest on dostępny zarówno z salonu, jak i z jadalni. Doskonale doświetlona naturalnym światłem kuchnia posiada obszerne blaty, wysoką zabudowę i barek śniadaniowy, obok mieści się spiżarnia. Zgodnie z decyzją uczestników zabawy na parterze zaprojektowano dodatkowo pokój, który dzięki swojej lokalizacji i położonej w pobliżu łazience, doskonale nadaje się na wygodną sypialnię gościnną.

W strefie nocnej na poddaszu znajdują się trzy ustawne pokoje, wśród nich komfortowy apartament rodziców z prywatną łazienką i garderobą, ponadto w pełni wyposażona łazienka oraz ogólnodostępna garderoba. Atutem projektu "Dom w jaskierkach (G2)" jest przewidziany nad garażem obszerny strych, który można zaaranżować jako wspólną przestrzeń rekreacyjną.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny