Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

aktualizacja: 2018-06-13 08:12:15

Budynek należy do kategorii domów piętrowych, dlatego wszystkie pomieszczenia na górnej kondygnacji są pozbawione skosów i można je łatwo umeblować, wykorzystując każdy metr powierzchni użytkowej.

Z zewnątrz HomeKONCEPT 60 zachwyca ciekawie zaaranżowaną elewacją. Została ona zaprojektowana z tynku cienkowarstwowego w stonowanych barwach i ozdobiona białym belkowaniem, okalającym cały budynek. Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia zostały ciekawie wkomponowane w nowoczesną elewację, dodatkowo podkreślając atrakcyjność całej bryły. Od strony ogrodowej do dyspozycji mieszkańców jest piękny, słoneczny taras. Został on częściowo zadaszony, dzięki czemu rodzinne przyjęcia udadzą się nie tylko w czasie pięknej pogody, ale również w deszczowej aurze.

Wizualizacja projektu HomeKONCEPT 60

We wnętrzu zwraca uwagę przede wszystkim duży, ponad 40 metrowy salon, w którym koncentruje się życie całej rodziny. Strefa kuchenna została zaplanowana w taki sposób, aby można w niej komfortowo przygotowywać posiłki. Oprócz głównego blatu roboczego znajduje się tutaj półwysep ze strefą gotowania oraz miejsce do spożywania posiłków. Obok kuchni zaprojektowano spiżarnię. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia gabinet z niewielką łazienką oraz garderoba sąsiadująca z wiatrołapem. Budynek wyposażono również w obszerną kotłownię, pomieszczenie gospodarcze i garaż 2-stanowiskowy.

Na piętrze domu znajduje się komfortowa, funkcjonalna i pełna słońca strefa wypoczynkowa. Mieści się tutaj apartament rodziców tzw. master bedroom oraz dwie przestronne sypialnie z własnymi garderobami, komfortowa łazienka i pralnia.

Więcej informacji na temat pełnej oferty projektowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny