Marka Yale celebruje swoje 175 urodziny!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Marka Yale celebruje swoje 175 urodziny!

Rok 2018 jest szczególny dla marki Yale, która z okazji jubileuszu 175-lecia istnienia prowadzić będzie szereg działań, mających na celu uczczenie tak wielkiego osiągnięcia. W planach są atrakcyjne promocje dla klientów oraz produkty przygotowane specjalnie z okazji urodzin marki Yale.

aktualizacja: 2018-05-11 09:09:34

Początki tej marki nierozerwalnie wiążą się z Ameryką Północną. Rodzina Yale postanowiła wyemigrować do Nowego Świata z północy Walii. Kilka pokoleń później, około 1840 r., Linus Yale Senior zajął się projektowaniem i produkcją, innowacyjnych na tamte czasy, zamków. Szybko wyspecjalizował się w swoim nowym fachu i został dostawcą zabezpieczeń bankowych.

W 1868 roku Yale Jr. wraz ze współpracownikiem - Henrym Towne - założyli firmę Yale & Towne, w której zatrudniali 35 osób. Dzięki patentom Yale i ciągłym udoskonalaniu rozwiązań, dynamicznie się rozwijała, a marka Yale zyskiwała doskonałą reputację. Na początku XX wieku firma działała już globalnie i zatrudniała ponad 12 000 osób. Przez całe stulecie marka intensywnie się rozwijała co sprawiło, że zamek Yale stał się znany na całym świecie. Od sierpnia 2000 roku Yale stanowi część ASSA ABLOY Group - światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń.

Yale stawia sobie ambitny cel jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa ludziom oraz ochrona ich cennego mienia. Popularność wśród Polaków produkty marki zawdzięczają połączeniu innowacyjności i podążaniu za wciąż rosnącymi potrzebami użytkowników oraz najwyższej jakości ugruntowanej wieloletnią tradycją. Produkty Yale dostępne są w całej Polsce, zarówno w specjalistycznych punktach handlowo-usługowych z dziedziny zabezpieczeń, jak i w sieci marketów budowlanych czy sklepach internetowych.

W najnowszej wizji marki kluczową rolę pełni platforma Yale Smart Living. Jest to szereg połączonych ze sobą, inteligentnych urządzeń zabezpieczających, takich jak alarmy, cyfrowe zamki drzwiowe i kamery, które umożliwiają ochronę domu i najbliższych osób z niemal każdego miejsca na świecie dzięki intuicyjnym, przyjaznym dla użytkownika aplikacjom. Bogata oferta produktów i konfiguracji pozwala zaspokoić różne potrzeby zabezpieczenia mienia - od małego mieszkania po dom jednorodzinny lub małe biuro, a obsługa systemu nie generuje dodatkowych kosztów - mówi Piotr Palewicz, Business Unit Manager marki Yale.

Więcej informacji: https://www.assaabloy.com.pl/pl/local/pl/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny