Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Już wkrótce odbędą się Targi INSTALACJE 2018!

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

aktualizacja: 2018-03-14 11:45:18

Targi INSTALACJE odbędą się 23-26 kwietnia 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30 000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

W roku, kiedy nie odbywają się targi, na terenie całej Polski realizowany jest projekt INSTALACJE ON TOUR, podczas którego przeprowadzane są eliminacje terenowe do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów - Mistrzostw Polski Instalatorów.

Ci, którzy nie zdołali wziąć udziału w eliminacjach lokalnych mogą jeszcze zgłosić swój udział we współzawodnictwie podczas targów. Eliminacje odbędą się 23-24 kwietnia, wielki finał nastąpi 25 kwietnia. Instalatorzy walczyć będą o samochód - Citroena Berlingo! Dzień później będziemy kibicować przyszłym fachowcom w finale dla szkół.

Łazienka pro - miejscem spotkań architektów wnętrz - pawilon 5a

Cykl spotkań Łazienka Pro to kolejna nowość tegorocznych targów Instalacje. Przestrzeń w pełni dedykowana profesjonalistom z branży łazienkowej: architektom, projektantom instalacji, producentom, wykonawcom oraz właścicielom firm handlowych. Każdy dzień Łazienki Pro poświęcony jest wybranej grupie zawodowej, każdy będzie obfitował w wykłady, prezentacje i dyskusje panelowe.

Targi Instalacje. Przygotowania nabierają tempa.

Targi Instalacje to nie tylko biznesowe spotkanie branży, ale również szansa na integrację. Doskonałą okazja ku temu będzie - zorganizowany w pawilonie 4 Klub Instalatora.

Klub Instalatora. Świat męskiej rozrywki

Klub Instalatora Grupy SBS oraz MTP zostanie zaprezentowany w nowej odsłonie. Na gości czekają niezwykłe atrakcje.

Każdy, kto regularnie przyjeżdża na Targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z firmami: ARMATURA KRAKÓW, IMMERGAS, KAN, WILO, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo - zapewniają organizatorzy.

Aby zapewnić dogodniejszy dojazd MTP wraz z partnerami organizuje Akcje Autokarową

Akcja Autokarowa "Jedziemy do Poznania", organizowana wspólnie przez MTP i ZHI. Skierowana jest do instalatorów - klientów wybranych hurtowni z całej Polski. Więcej informacji o wydarzeniu: www.instalacje.mtp.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny