Nowoczesna willa HomeKONCEPT 59

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesna willa HomeKONCEPT 59

Oferta pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o atrakcyjny dom jednorodzinny, zaprojektowany w stylu nowoczesnej, podmiejskiej willi.

aktualizacja: 2018-02-28 15:21:01

Bryła budynku HomeKONCEPT 59 została ciekawie zestawiona z dwóch segmentów, przykrytych oddzielnymi połaciami dachowymi. Interesującym elementem łączącym obie części domu jest obszerny taras wypoczynkowy dostępny z pomieszczeń na piętrze.

Stonowana kolorystyka elewacji w połączeniu z grafitową dachówką oraz ozdobnym belkowaniem tworzy atrakcyjną, ponadczasową kompozycję. Wnętrze domu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort 4-osobowej rodzinie.

W części dziennej znajduje się efektowny salon, doświetlony z dwóch stron panoramicznymi przeszkleniami. Duża, wygodna kuchnia została oddzielona od jadalni praktycznym półwyspem, który może dodatkowo pełnić funkcję blatu śniadaniowego.

Na parterze domu HomeKONCEPT 59 znajduje się również 2-osobowy apartament z własną łazienką i garderobą. Można z niego przejść na prywatny, przykryty ozdobną pergolą taras.

W części gospodarczej domu zaprojektowano praktyczną garderobę łączącą wiatrołap z garażem oraz kotłownię gazową. Wszystkie pomieszczenia na piętrze pozbawione są skosów, dlatego można je łatwo urządzić, wykorzystując w pełni dostępną powierzchnię użytkową. Zaprojektowano tutaj 3 sypialnie, w tym jedną z garderobą, dużą, rodzinną łazienkę oraz wydzieloną pralnię.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny