Nowy katalog pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy katalog pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

Ponad 170 gotowych projektów domów, modne aranżacje wnętrz, domy energooszczędne z kolekcji ENERGO PLUS, a także cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży - to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

aktualizacja: 2017-11-03 08:36:31

Gotowe projekty domów dla każdego

Nowy katalog wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG ucieszy wszystkich, którzy w 2018 roku planują budowę wymarzonego domu. Na ponad 300 stronach najnowszego wydania znalazły się najlepsze projekty domów z kolekcji ARCHIPELAGU, w tym takie hity projektowe jak Simon G2, Liv 3 G2, tani w budowie dom Kornel V ENERGO czy wzorowy reprezentant aktualnych trendów - dom z okładki, Daniel V G2 ENERGO PLUS.

W katalogu nie zabrakło gorących nowości, które perfekcyjnie łączą nowoczesny design z doskonałą funkcjonalnością, a także modnych aranżacji wnętrz, zachwycających przestrzenią pełną elegancji i naturalnego światła. W numerze ponadto: cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży, informacje o aktualnych warunkach technicznych, a także recepta na ciepły i energooszczędny dom.

Moc pomysłów na piękny dom - trendy 2018

Szczególne miejsce w nowym katalogu ARCHIPELAGU zajmują projekty z kolekcji ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli, w standardzie wyposażone w pompę ciepła, system solarny i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Gotowe propozycje z tej serii to idealne połączenie stylu i jakości, a także doskonały przykład nowoczesnego projektowania - blisko natury i w duchu energooszczędności.

Uwagę zwracają również domy z kolekcji Mini i ECONOMIC, które można wybudować w cenie zakupu mieszkania, a także popularne w ostatnich latach domy z poddaszem do późniejszej adaptacji. Do lektury najnowszego katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" zachęca ponadto jego atrakcyjna forma z dużymi wizualizacjami, rzutami i czytelnym podziałem na poszczególne kategorie projektów.

Najnowszy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

 


Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny