Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na czytelników w nowym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

aktualizacja: 2017-04-20 06:07:22

Domy oszczędne od podstaw

W najnowszym katalogu "Domy Rodzinne" Pracownia Projektowa ARCHIPELAG prezentuje ponad 120 najlepszych projektów ze swojej kolekcji. W numerze czytelnicy odnajdą m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej - do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, w tym opcje z garażem, bez garażu lub wersje z wiatą.

Uwagę zwraca wyróżniona kolekcja ENERGO PLUS, czyli projekty domów w standardzie wyposażone w komplet energooszczędnych instalacji: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny.

Najlepsze z najlepszych

Wszystkie projekty prezentowane w najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG spełniają nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie od 2017 roku, a niektóre nawet wyprzedzają wymagania przepisów, plasując się w normach przewidzianych na rok 2021.

W numerze czytelnicy odnajdą również informacje na temat nowelizacji Rozporządzenia, aktualnych programów dopłat oraz praktyczne porady, dzięki którym wymarzony dom będzie dla nich oszczędzał. W najnowszym wydaniu nie zabrakło atrakcyjnych hitów z kolekcji Pracowni ARCHIPELAG. Na inwestorów czekają m.in.: projekt domu Simon G2, Liv 3 G2 ENERGO PLUS, Kornel V ENERGO oraz idealny reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Nikolas G1.

 

Najnowszy katalog "Domy Rodzinne" w cenie 5 zł jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

 

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG poleca i zaprasza do lektury.

 

Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny