HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

HomeKONCEPT 47 B to niewielki budynek do zabudowy bliźniaczej przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe. Można go zbudować na działce o szerokości 25,60 m.

aktualizacja: 2017-02-20 10:46:06

Atrakcyjne wykończenie elewacji zaprojektowane z naturalnego kamienia, drewna oraz tynku tworzy razem z antracytowym dachem ciekawą, nowoczesną kompozycję. Charakterystyczne belkowanie ozdabia zarówno strefę wejściową, jak również taras z tyłu budynku. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia i ułatwiają komunikację z ogrodem. Wnętrze domu zaprojektowano z myślą o 4-osobowej rodzinie.

 

Z obszernego wiatrołapu wchodzi się do części dziennej budynku, składającej się z funkcjonalnej kuchni oraz salonu połączonego z jadalnią. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Dostępna jest tutaj również niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia z funkcją pralni, która została połączona z garażem jednostanowiskowym.

 

Na poddaszu znajdują się trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka z prysznicem i wanną. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Projekt domu HomeKONCEPT 47 B

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny