Projekt domu HomeKONCEPT 46

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Projekt domu HomeKONCEPT 46

Projekt domu HomeKONCEPT 46 powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów szukających nowoczesnego domu parterowego, który można zlokalizować na działce o szerokości poniżej 20 metrów.

aktualizacja: 2017-01-30 10:44:58

Budynek wyróżnia się ciekawie skomponowaną kolorystyką elementów elewacji. Do jej zaprojektowania wykorzystano tynk o strukturze betonu, który uzupełniono ciemniejszym tynkiem silikonowym. Wyjątkową oprawę domu dopełnia bardzo elegancka płaska dachówka w kolorze antracytowym.

Od strony elewacji ogrodowej zachwyca taras osłonięty charakterystycznym, drewnianym belkowaniem, a od frontu - subtelnie wydzielone wejście, osłonięte ażurową pergolą. Duże przeszklenia w pomieszczeniach strefy dziennej idealnie doświetlają wnętrza, jednocześnie ułatwiając komunikację domowników z ogrodem.

Dodatkowy, niewielki taras połączony z jedną z sypialni, tworzy prywatną przestrzeń wypoczynkową. Dom został zaprojektowany z myślą o 3–4-osobowej rodzinie i został wyposażony w praktyczne pomieszczenia gospodarcze. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Firma powiązana:
HomeKONCEPT

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny