Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Najnowsze wydanie katalogu Biura Projektów ARCHON+ w całości poświęcone jest kolekcji projektów domów parterowych. Pracownia prezentuje 168 wybranych parterówek w różnorodnej stylistyce, wśród których znajduje się aż 26 wyjątkowych nowości.

aktualizacja: 2016-12-02 12:01:24

Przestronne i komfortowe domy parterowe cieszą się ogromną popularnością wśród Inwestorów. W rozbudowanej kolekcji: projektów domów parterowych ARCHON+ można dokonać wyboru domu parterowego o dowolnej powierzchni, różnorodnie skonfigurowanym programie funkcjonalnym, a także z uwzględnieniem parametrów posiadanej działki. Uwadze Inwestorów polecamy projekt domu z okładki - "Dom w anabellach", który zwraca uwagę minimalistyczną bryłą i funkcjonalnym układem wnętrza.

Od 1.01.2017r. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. W katalogu zawarto szczegółowe informacje na temat nowych wymagań. Wszystkie projekty domów oferowane przez ARCHON+ są zgodne z nowymi przepisami, obowiązującymi od 1.01.2017r.

W katalogu zamieszczono także wiele inspirujących wizualizacji, które zostały opracowane w oparciu o produkty dostępne w internetowym sklepie www.archonhome.pl.

Zamów katalog z projektami domów parterowych ARCHON+. Katalog jest także dostępny w EMPIKU.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny