"Projekty Domów dla Dewelopera". Najnowszy katalog ARCHON+ już w sprzedaży!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
"Projekty Domów dla Dewelopera". Najnowszy katalog ARCHON+ już w sprzedaży!

Udana inwestycja zaczyna się od dobrego projektu, który zapewni powodzenie oferty wśród klientów oraz finansowy sukces! Biuro Projektów ARCHON+ poleca najnowsze wydanie katalogu "Projekty Domów dla Dewelopera", w którym prezentuje atrakcyjne propozycje na wyjątkowe inwestycje komercyjne.

aktualizacja: 2021-10-20 11:00:04

Katalog "Projekty Domów dla Dewelopera" można bezpłatnie zamówić na stronie Pracowni, wydanie jest również dostępne w punktach sprzedaży EMPIK na terenie całego kraju. Pracownia ARCHON+ prezentuje w nim 282 projekty domów na wyjątkowe inwestycje, wśród których znalazło się aż 40 znakomitych NOWOŚCI. Atrakcyjna stylistyka elewacji i funkcjonalne rozwiązania przestrzenne odpowiadają aktualnym potrzebom klientów, gwarantują wygodne użytkowanie, a dzięki prostym rozwiązaniom konstrukcyjnym realizacja inwestycji będzie przebiegać sprawnie oraz ekonomicznie.

W katalogu dostępne są interesujące projekty domów bliźniaczych i projekty domów szeregowych, które można realizować na niemal na każdych działkach. Przygotowano także znakomite projekty domów dwurodzinnych (budynki jednorodzinne dwulokalowe), odpowiednie na tereny, na których nie ma możliwości zabudowy bliźniaczej, a także projekty domów do intensywnej zabudowy jednorodzinnej, które pozwolą w optymalny sposób zagospodarować atrakcyjnie położone działki, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. W katalogu przedstawiono także projekty budynków wielorodzinnych na wyjątkowe osiedla domów, które dzięki racjonalnie zorganizowanej powierzchni komunikacyjnej względem powierzchni całkowitej budynku, pozwalają uzyskać wysoki PUM.

W pełnej ofercie ARCHON+ dostępnych jest blisko 2200 gotowych projektów, do każdego z nich Inwestor może zmówić kosztorys budowlany, z którym łatwiej i sprawniej można zaplanować każdą inwestycję oraz monitorować koszty budowy. Jego elementem jest "przedmiar robót", zawierający szczegółowo opisaną listę prac do wykonania na każdym etapie budowy, wraz z pełnymi zestawieniami i ilościami niezbędnych materiałów, robocizny i sprzętu. To duże ułatwienie podczas wyboru wykonawców oraz zamawiania materiałów budowlanych.

ARCHON+ oferuje swoim Klientom profesjonalne doradztwo z priorytetem rachunku ekonomicznego, analizę możliwości inwestycyjnych działki, dobór najbardziej odpowiednich projektów, które wykorzystają jej potencjał oraz przygotowanie koncepcji zagospodarowania działki.

Ponadto zapewnia wsparcie w promocji i sprzedaży inwestycji, oferując wysokiej jakości materiały graficzne, fotorealistyczne wizualizacje osiedli, karty mieszkań, które pomocne będę w skutecznej promocji inwestycji.

Więcej inf. w artykule: Zrealizuj tanio i szybko osiedla i budynki wielorodzinne.

Dział deweloperski ARCHON+
12 37 21 990, deweloper@archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje