Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

W sobotę 8 czerwca w Ruściu zorganizowaliśmy Zlot Forumowiczów Budujemy Dom. Na Letnią Konferencję Aktywu LetKA 2013 tym razem przybyło ponad 70 osób – forumowiczów i przyjaciół naszego magazynu.

aktualizacja: 2013-06-17 09:45:02

Pogoda dopisywała niemal cały czas (za wyjątkiem deszczowego przerywnika), dzięki czemu mogliśmy w piknikowej atmosferze ponownie się spotkać i bawić do wieczora. 

 

Impreza rozpoczęła się o 14:00. Na wstępie każdy dostał gorący talerz pysznej zupy pomidorowej, szturm na bufet rozpoczął się niedługo później. Do wyboru mieliśmy między innymi grillowane szaszłyki z mięsem i wegetariańskie, kiełbaski oraz genialny smalec serwowany w chlebowej misce. A do tego warzywa z przepysznymi ogórkami na słodko na czele. Dzieci, jak się można było domyślić, zadowoliły się przede wszystkim prażoną kukurydzą. Wśród napojów królowała oranżada i... tego nie trzeba mówić :) Wymarzone menu na słoneczne popołudnie. 

 

Ale nie samymi przysmakami człowiek żyje, choć faktycznie dużo tego dnia pojawiło się przyjemności dla ciała. Głównie dziecięcego:) Ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina były eksploatowane do końca imprezy. Kolejki ustawiały się do też do symulatrów jazdy - każdy mógł wsiąść na motor i próbować nie wypaść z trasy. Tu jednak jednowładztwo dziecięce się kończyło, a zaczęła demokracja - rodzice też chcieli się sprawdzić na drodze. Choć i zjeżdżalnia skusiła niejednego.

Dzieci miały ponadto okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, malując domki z kartonów farbami Śnieżka - w ramach konkursu, który wygrali wszyscy, każde otrzymało nagrodę - plecak lub piłkę ufundowaną przez firmę FAKRO. 

Malowanie domków z kartonów farbami Śnieżka Rozdanie nagród dla uczestników konkursu malowania domków

Z kolei dzięki uprzejmości firmy Xella – Ytong, wszyscy, już z rodzicami u boku, wykazywali się podczas murowania, cięcia, rzucania i układania bloczków z betonu komórkowego. Łatwo nie było, ponieważ bloczki te, szczególnie pocięte, są wagi przepiórczej, dlatego w zbudowaniu z nich wieży czy rzucaniu w dal liczyła się przede wszystkim technika. Tę konkurencję wygrał forumowicz coolibeer, który zamachnął się na ponad 17 metrów.

Konkurencja cięcia bloczów Ytong na czas Konkurencja rzucania kostkami z betonu komórkowego

Kto nie był, niech żałuje, bo i w siatkówkę mógł zagrać i w badmingtona. Posłuchać mógł DJa, pośpiewać do mikrofonu i spędzić miłe popołudnie w doborowym towarzystwie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, mamy nadzieję, że nie tylko my zapamiętamy ją na długo. 

Dziękujemy również za pomoc firm: Fakro, Xella i Śnieżka

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem http://forum.budujemydom.pl/DZIEKUJEMY--t21630.html

Do zobaczenia za rok! 

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny