Funkcjonalność i nowoczesna estetyka w jednym! Odkryj zalety projektu domu z dwuspadowym dachem ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Funkcjonalność i nowoczesna estetyka w jednym! Odkryj zalety projektu domu z dwuspadowym dachem ARCHON+

Ten projekt z kolekcji ARCHON+ łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność wnętrz oraz umożliwia ekonomiczną budowę. Zalety takie jak prosta bryła i dwuspadowy dach sprzyjają także sprawnej realizacji inwestycji.

aktualizacja: 2023-09-15 11:33:12
Dom w wisteriach 15

W projekcie "Domu w wisteriach 15" zadbano o efektowną kompozycję elewacji, dzięki której budynek wyróżnia się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Elementem, który dodaje charakteru, jest drewniana okładzina, wprowadzająca naturalny, ciepły akcent. Prosty w wykonawstwie dwuspadowy dach w tonacji antracytu idealnie harmonizuje ze stolarką, tworząc spójną i estetycznie dopracowaną całość. Projekt stanowi przykład, jak połączenie nowoczesnych rozwiązań z naturalnymi akcentami może zaowocować stworzeniem miejsca o wyjątkowym charakterze.

  • • powierzchnia "Domu w wisteriach 15" - 129,97 m2
  • • powierzchnia kotłowni - 5,08 m2
  • • minimalne wymiary działki - 19,6 x 16,5 m

Sprawdź aktualne KOSZTY BUDOWY "Domu w wisteriach 15" wg minimalnych i średnich stawek krajowych oraz pozostałe parametry budynku.

Nowoczesne przeszklenie narożne dodaje uroku frontowej części budynku. W strefie ogrodowej znajduje się taras z pergolą, zaprojektowany z myślą o aranżacji klimatycznej przestrzeni do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Taras płynnie łączy się z częścią dzienną. Przesuwne przeszklenie to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala dobrze zagospodarować wnętrze, zwiększa możliwości aranżacyjne i jednocześnie podkreśla charakter domu.

Dom w wisteriach 15 - rzut parteru i rzut poddasza

Otwarty plan wizualnie dodaje wnętrzu przestronności, sprzyja także integracji domowników, którzy mogą wspólnie spędzać czas, przebywając w różnych częściach strefy dziennej.

Dom w wisteriach 15 - wnętrza

W salonie można zaaranżować komfortowe miejsce wypoczynku z narożną sofą i stolikiem kawowym. Przy dużym stole w jadalni może wygodnie usiąść cała rodzina. Przesuwne drzwi tarasowe wizualnie łączą wnętrze z przestrzenią zewnętrzną, tworząc jednolitą strefę relaksu idealną na letnie dni.

Dom w wisteriach 15 - wnętrza

Jednym z walorów kuchni jest centralnie położona wyspa, która oferuje dodatkową przestrzeń do jedzenia, a także możliwość wkomponowania praktycznych szuflad lub szafek. Dodatkowym udogodnieniem jest spiżarnia w bliskim sąsiedztwie kuchni. Na parterze znajduje się również pokój, który mieszkańcy mogą zaaranżować według indywidualnych potrzeb, na przykład jako miejsce do pracy czy pokój gościnny. Nieopodal zlokalizowano łazienkę. Kotłownia gazowa, dostępna z wiatrołapu, służy również jako pralnia, co ułatwia codzienne obowiązki domowe.

Poddasze to zaciszna strefa prywatnego wypoczynku. W tej części domu każdy z domowników ma miejsce dla siebie. Dwa osobne pokoje dla dzieci zapewniają przestrzeń do snu, nauki i zabawy, a także oferują powierzchnię do przechowywania. Sypialnia rodziców została zaprojektowana z myślą o komforcie i prywatności, zawiera w swoim układzie przestronną garderobę.

Dom w wisteriach 15 - wnętrza

Na poddaszu znajduje się także nowoczesna łazienka. Zaproponowana aranżacja zachwyca nowoczesną estetyką i funkcjonalnością. Jasne kafle, stanowiące bazę wykończenia, doskonale komponują się ze strukturą drewna, dodając wnętrzu ciepła i naturalności. Grafitowe akcenty wprowadzają do przestrzeni nutę nowoczesności i elegancji. Przemyślany układ obejmuje wannę, prysznic oraz zestaw umywalek, idealny dla kilkuosobowej rodziny. Warto również zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązania, takie jak szuflady pod umywalkami.

W ofercie ARCHON+ dostępne są także inne warianty z serii "Domów w wisteriach", w tym również projekt domu, który w standardzie zawiera wentylację mechaniczną z rekuperacją i pompę ciepła.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!