Domy z kolekcji "SETEK" od HOMEKONCEPT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Domy z kolekcji "SETEK" od HOMEKONCEPT

W HOMEKONCEPT cały czas zastanawiamy się nad tym jakich projektów domów potrzebują nasi klienci. I trudno jest precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie. Jedni marzą o ogromnej strefie dziennej, inni potrzebują 4 sypialni, jeszcze inni będą zadowoleni dopiero wówczas gdy w ich domu pojawi się sauna.

aktualizacja: 2022-11-17 07:19:21

Każde z marzeń o nowym domu jest ważne i każde jest bardzo indywidualne - a w HOMEKONCEPT lubimy pomagać spełniać marzenia! Stąd też nasza nowa kolekcja domów! Kolekcja, dopasowana do bardzo specyficznych wymagań inwestorów, którzy lubią nasz styl.

Domy z naszej nowej kolekcji, póki co nazywamy "SETKAMI" i czekamy na to, aż nasi klienci pomogą nam je nazwać.

Projektując "SETKI" cały czas myśleliśmy o domu jako o klocku, który ma swoją stałą część i o tym, że do każdego klocka można dołączyć inny. Jaki? Wszystko zależy od tego co jakie są nasze potrzeby!

W kolekcji "SETEK" tak właśnie jest! Mamy świetnie zaprojektowany dom bazowy, który ma otwartą i przestronną strefę dzienną oraz intymną część gospodarzy. Oczywiście w domu bazowym znajdziemy łazienki, spiżarnię przy kuchni i sypialnie na poddaszu.

Jednak clou całego przedsięwzięcia jest to, że kupując dom bazowy możemy "dopiąć" do niego pomieszczenie jakiego potrzebujemy. I w ten sposób mieć dom skrojony na nasze marzenia!

"Dopiętym" klockiem do domu bazowego albo mówiąc poprawnie, wybranym modułem może być np. garaż dwustanowiskowy lub zadaszony taras z jadalnią i kuchnią na świeżym powietrzu. Ale może to też być senioratka - osobna przestrzeń dla dziadków. Senioratka to osobne mieszkanie połączone z domem, które składa się ze strefy dziennej, sypialni i łazienki. Zamiast osobnego mieszkania możemy wybrać przestronny master bedroom albo strefę spa z wyjściem na zadaszony taras. Wszystko zależy tylko od nas!

W tym momencie mamy już kilkanaście propozycji pomieszczeń dodatkowych. I nie wiemy jeszcze ile przed nami... wszystko zależy od potrzeb, pomysłów i marzeń inwestorów.

Projekt HOMEKONCEPT
Projekt HOMEKONCEPT

W HOMEKONCEPT doskonale rozumiemy potrzebę własnego miejsca na ziemi, dlatego w nasze projekty domów, oprócz umiejętności, wkładamy serce.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!