Nowość! Indywidualny projekt domu z HOMEKONCEPT!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość! Indywidualny projekt domu z HOMEKONCEPT!

Krakowska pracownia architektoniczna HOMEKONCEPT słynie z tego, że w swojej ofercie ma jedynie nowoczesne projekty domów. Takie, które designem i aranżacją wnętrza wyróżniają się na rynku gotowych projektów domów.

aktualizacja: 2022-07-20 05:11:42

Od ponad 10 lat wielu inwestorów zdecydowało się na to, żeby zamieszkać w domu zaprojektowanym przez HOMEKONCEPT. Jednak zawsze była grupa klientów, która chciała połączyć oryginalną stylistykę HOMEKONCEPT ze swoją własną, indywidualną wizją na dom. Dlatego w ofercie biura pojawiła się NOWOŚĆ! INDYWIDUALNY PROJEKT DOMU w HOMEKONCEPT.

Każdy kto podejmie współpracę z HOMEKONCEPT może stworzyć dom ze snów! Kreując od zera to wyśnione miejsce do życia, można dopasować każdy, nawet najdrobniejszy element domu do swoich osobistych preferencji. Razem z architektami HOMEKONCEPT można skupić się na idealnym dopasowaniu zarówno wnętrza do potrzeb mieszkańców jak i bryły domu do wymagań posiadanej działki.

Analizując razem z architektami HOMEKONCEPT zalety i wady poszczególnych rozwiązań architektonicznych oraz konstrukcyjnych, inwestor ma pewność, że wybierze to, które będzie najlepsze. Tak by INDYWIDUALNY PROJEKT DOMU był spełnieniem wszystkich marzeń. Zwłaszcza tych najskrytszych!

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!