CEMEX Polska z godłem "Konsumencki Lider Jakości 2022"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
CEMEX Polska z godłem "Konsumencki Lider Jakości 2022"

CEMEX Polska uzyskał Złote Godło "Konsumencki Lider Jakości 2022". Wyróżnienie przyznawane jest najwyższej jakości produktom i usługom w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów. "Konsumencki Lider Jakości" to inicjatywa redakcji "Strefy Gospodarki", niezależnego, ogólnopolskiego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".

aktualizacja: 2022-06-15 09:47:15

Celem programu "Konsumencki Lider Jakości" jest wyłonienie najlepiej ocenianych marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Prowadzone w ramach programu ogólnopolskie badania konsumenckie pozwalają na identyfikowanie liderów jakości w najbardziej popularnych branżach i kategoriach produktowych, a także na gromadzenie wiedzy o jakości wybranych produktów i usług. Dostarczają również informacji o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze i z czym kojarzą się konsumentom marki uwzględniane w badaniu.

W 2022 roku odbyła się XI edycja badania. Wpływ na przyznanie godła miały m.in. takie czynniki jak: dostępność produktu, poziom cen czy design opakowania. W kategorii cement konsumenci docenili CEMEX Polska. Marka niezmiennie kojarzy się z niezawodnością, wysoką jakością i wydajnością.

Koncentracja na potrzebach klientów to nieodmiennie jeden z priorytetów CEMEX Polska. Z myślą o klientach projektujemy wysokiej jakości produkty i usługi, które stale doskonalimy. Właśnie dlatego wyróżnienie przyznane na podstawie badań konsumenckich to dla nas największa nagroda i wspaniałe źródło motywacji do dalszej pracy - mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska.

O programie "Konsumencki Lider Jakości"

Program "Konsumencki Lider Jakości" to inicjatywa redakcji "Strefy Gospodarki", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej". W XI edycji badań konsumenckich, realizowanych w ramach programu, wzięło udział prawie 15 tys. respondentów. Najlepiej ocenione firmy zostały wyróżnione Złotym, Srebrnym i Brązowym Godłem.

Badania konsumenckie, stanowiące część programu "Konsumencki Lider Jakości", są prowadzone od 2011 r. Dostarczają one wartościowych informacji o polskim rynku produktów, a także o tym, jak zmieniają się preferencje konsumentów. Pozwalają także na identyfikację stopnia rozpoznawalności produktów i usług (wskaźnik świadomości marki) oraz na ustalenie poziomu lojalności konsumentów wobec producentów i usługodawców.

Firma powiązana:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!