Smieci.eu - pierwszy w Polsce sklep internetowy do zamawiania usług komunalnych on-line

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Smieci.eu - pierwszy w Polsce sklep internetowy do zamawiania usług komunalnych on-line

Portal Smieci.eu to doskonałe miejsce do zaopatrzenia się w toalety przenośne, ogrodzenia budowlane lub kontenery na odpady. Działa na terenie całego kraju, zapewniając wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Współpracuje z najlepszymi firmami komunalnymi w kraju. Swoim klientom daje możliwość zamówienia wybranej usługi bez opuszczania domu lub biura.

aktualizacja: 2022-04-15 04:23:14

Na klientów, którzy odwiedzą portal czeka kreator zamówień, który pozwala na dowolną parametryzację wybranej usługi. Z serwisu można także skorzystać przez aplikację mobilną na Androida i IOS, która pozwala na wykonanie wszystkich czynności związanych z wynajmem wybranego produktu. Konsultanci przez wszystkie dni robocze oferują bezpłatne doradztwo.

Na wiosnę 2022 przygotowano specjalną promocję. Każdy czytelnik magazynu "Budujemy Dom" może zamówić kabinę WC na plac budowy w cenie o 15% niższej niż w standardowym cenniku. Rabat na zamówienie kabiny WC na hasło: budujemydom.

www.smieci.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!