Nowe taśmy samoprzylepne dla doskonałych rezultatów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Nowe taśmy samoprzylepne dla doskonałych rezultatów

tesa®, znana z wysokiej jakości rozwiązań samoprzylepnych, wprowadza do sektora DIY produkty do tej pory dedykowane tylko profesjonalistom. Taśma maskująca EXCELLENT, taśmy naprawcza Ultra Power oraz folia ochronna z taśmą Easy Cover® Economy to nowe produkty tesa®, które odnajdziecie na dedykowanych półkach i stojakach w swoich ulubionych sklepach ogólnobudowlanych.

aktualizacja: 2022-04-13 06:02:00

Marki tesa® nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten renomowany producent wielozadaniowych rozwiązań samoprzylepnych już od 125 lat pomaga sprostać mniejszym i większym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienna rzeczywistość. Ponad 20% sprzedaży jest związania z systemami taśm samoprzylepnych opracowanymi mniej niż pięć lat temu. Innowacyjność jest bowiem motorem napędowym firmy, nastawionej na udoskonalanie swoich produktów.

- Dziś taśmy samoprzylepne są wielozadaniowe i często muszą sprostać różnym dodatkowym wymaganiom. Ich projektowanie jest równie fascynujące, jak różnorodne są wypełniane przez nie funkcje - mówi przedstawiciel firmy Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

Stąd na rynku pojawiają się nowe, innowacyjne produkty, które mają stanowić odpowiedź na codzienne problemy, także te wobec których stanęliśmy w okresie pandemii, czy kryzysu klimatycznego.

- W ostatnich latach wyraźny jest trend odejścia od konsumpcjonizmu, zaczęliśmy w końcu naprawiać rzeczy zamiast je wyrzucać. Przykładamy też większą uwagę do wystroju naszych wnętrz, a co za tym idzie coraz częściej samodzielnie remontujemy, czy chociaż odświeżamy mieszkania. To wszystko wpłynęło także na potrzeby zakupowe, które zaspakajają nowe produkty tesa w segmencie DIY - dodaje Tomasz Badyda.

Produkty tesa®
Produkty tesa®

tesa® Taśma maskująca EXCELLENT

Odpowiedzią na potrzebę wszystkich tych, którzy samodzielnie chcą odświeżyć własne M, uzyskując przy tym profesjonalne efekty jest taśma maskująca tesa® Excellent. Umożliwia ona uzyskanie precyzyjnych i czystych krawędzi farby przy różnych pracach malarskich wykonywanych w domu. Można ją naklejać na wiele różnych powierzchni, jak ściany, tapety, szkło, aluminium, twarde PVC czy drewno. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, a doskonałe rezultaty osiągnięte w tak łatwy sposób! Dzięki czerwonemu kolorowi taśmy, równie łatwo odnaleźć ją na półce sklepowej.

Taśmy do zadań specjalnych

Problem z pojazdem, pęknięcie czy dziura wymagająca załatania, to wyzwania z którymi zmierzą się taśmy naprawcze tesa® Ultra Power. Odporne na promieniowanie UV, działanie temperatury i czynników atmosferycznych, czyni je niezbędnym narzędziem i pomocnikiem zarówno w podróży jak i w domu czy warsztacie. Ich ogromną siłę symbolizuje słoń, który znalazł się na charakterystycznych opakowaniach.

- Nowe opakowanie zawiera siłę i moc, inteligencję i mądrość - to pasuje do marki tesa®, a w dodatku daje pewne zróżnicowanie. Słoń to potężne zwierzę - mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power Extreme

W rodzinie taśm naprawczych tesa® Ultra Power znajdziemy trzy jej rodzaje. Extreme zapewnia wyjątkową siłę przywierania i bez problemu poradzi sobie z naprawami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest odpowiednia do łatania szczelin, pęknięć i rozdarć oraz naprawiania zepsutych części. To uniwersalna taśma naprawcza zapewniająca doskonałą przyczepność zarówno na gładkich jak i chropowatych powierzchniach.

tesa® Przezroczysta taśma naprawcza Ultra Power

Przezroczysta Taśma naprawcza tesa® Ultra Power to idealny pomocnik przy potrzebie naprawy przedmiotów w niewidoczny sposób. Wygodna w stosowaniu i dyskretna - szczególnie przydatna podczas reperacji przedmiotów z plastiku i szkła. Dzięki dużej przyczepności może być stosowana na wielu powierzchniach, nawet chropowatych i tekstylnych.

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power wodoodporna

Wodoodporna taśma tesa® Ultra Power zapewnia mocne przywieranie i niezawodne łączenie nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się silną przyczepnością i jest idealna do użytku na zewnątrz, zwłaszcza na mokrych powierzchniach. Idealna do łatania dziur, zaklejania pęknięć i rozdarć, naprawy przeciekającego basenu lub rynny, a także uszczelniania drenażu.

tesa® Easy Cover ECONOMY

Wśród nowych produktów marki tesa® na uwagę zasługuje także Easy Cover® Economy. To praktyczne połączenie wysokiej jakości malarskiej folii ochronnej z tworzywa sztucznego z przymocowaną bezpośrednio wzdłuż jednej z krawędzi folii samoprzylepną taśmą malarską tesa®. Umożliwia osiągnięcie precyzyjnych rezultatów w połączeniu z zapewnieniem ochrony w szybki i łatwy sposób. Daje wszechstronne wsparcie przy pracach remontowych, dzięki któremu wykonywane będą one precyzyjnie, a jednocześnie malowane pomieszczenia zostanie chronione przed zabrudzeniem farbą.

- Jestem przekonany, że jeśli ktoś raz zakupi jedno z naszych nowych rozwiązań tesa®, pozostanie już na zawsze wiernym fanem naszych taśm. O ich jakości i niezawodności nie trzeba nikomu przypominać, ale przede wszystkim są to produkty znacząco ułatwiające pracę i to takie przy których poczuć się można jak zawodowiec - mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

Firma powiązana:
tesa tape

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje